Ženy A

září 2022

EAV SK Jihlava
Sobota 10. září 2022, 18:00, SH SK Jihlava
1. liga žen, 1. kolo
EAV SK Jihlava
0:8
K1 Florbal Židenice
IBK Hradec Králové
Neděle 11. září 2022, 16:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
1. liga žen, 2. kolo
IBK Hradec Králové
5:12
K1 Florbal Židenice
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Sobota 17. září 2022, 18:00, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 3. kolo
K1 Florbal Židenice
7:3
FBŠ Hummel Hattrick Brno

říjen 2022

FBC Dobruška
Neděle 2. října 2022, 14:00, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 5. kolo
K1 Florbal Židenice
2:1
FBC Dobruška
Torpedo Havířov
Sobota 15. října 2022, 15:00, MSH Havířov
1. liga žen, 6. kolo
Torpedo Havířov
5:6
K1 Florbal Židenice
FBC Intevo Třinec
Neděle 16. října 2022, 16:00, SH Stars Třinec
1. liga žen, 7. kolo
FBC Intevo Třinec
5:4
K1 Florbal Židenice
Aligators Šitbořice
Sobota 29. října 2022, 18:00, SH Křenovice
1. liga žen, 8. kolo
Aligators Šitbořice
1:5
K1 Florbal Židenice
FBC Přerov
Neděle 30. října 2022, 14:00, SH SK START PŘEROV
1. liga žen, 9. kolo
FBC Přerov
2:11
K1 Florbal Židenice

listopad 2022

TJ Centropen Dačice
Sobota 12. listopadu 2022, 14:00, STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
1. liga žen, 10. kolo
K1 Florbal Židenice
16:1
TJ Centropen Dačice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 13. listopadu 2022, 15:00, STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
1. liga žen, 11. kolo
K1 Florbal Židenice
5:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Čtvrtek 17. listopadu 2022, 18:00, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 12. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno
4:3
po nájezdech
K1 Florbal Židenice
EAV SK Jihlava
Sobota 26. listopadu 2022, 19:00, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 13. kolo
K1 Florbal Židenice
9:2
EAV SK Jihlava
IBK Hradec Králové
Neděle 27. listopadu 2022, 15:00, STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
1. liga žen, 14. kolo
K1 Florbal Židenice
15:3
IBK Hradec Králové

prosinec 2022

Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 4. prosince 2022, 15:00, STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
1. liga žen, 4. kolo
K1 Florbal Židenice
7:2
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 10. prosince 2022, 18:00, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
1. liga žen, 15. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
10.12.
K1 Florbal Židenice
FBC Dobruška
Neděle 11. prosince 2022, 10:30, SH Pulická Dobruška
1. liga žen, 16. kolo
FBC Dobruška
11.12.
K1 Florbal Židenice
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Úterý 13. prosince 2022, 19:00, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 17. kolo
K1 Florbal Židenice
13.12.
FBŠ Hummel Hattrick Brno

leden 2023

Torpedo Havířov
Sobota 7. ledna 2023, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 18. kolo
K1 Florbal Židenice
7.1.
Torpedo Havířov
FBC Intevo Třinec
Neděle 8. ledna 2023, STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
1. liga žen, 19. kolo
K1 Florbal Židenice
8.1.
FBC Intevo Třinec
Aligators Šitbořice
Sobota 21. ledna 2023, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 20. kolo
K1 Florbal Židenice
21.1.
Aligators Šitbořice
FBC Přerov
Neděle 22. ledna 2023, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 21. kolo
K1 Florbal Židenice
22.1.
FBC Přerov

únor 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno
Neděle 5. února 2023, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 22. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno
5.2.
K1 Florbal Židenice
TJ Centropen Dačice
Sobota 18. února 2023, SH Třešť
1. liga žen, 23. kolo
TJ Centropen Dačice
18.2.
K1 Florbal Židenice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 19. února 2023, SH TJ Znojmo
1. liga žen, 24. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
19.2.
K1 Florbal Židenice