ŽENY | 10. kolo 1. ligy žen (skupina Východ)

sobota 12. 11. 2022 ve 14:00 vs. TJ Centropen Dačice; STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)

Dva domácí zápasy a program s Oborovou zdravotní pojišťovnou. Takový bude následující víkend na STAREZ ARÉNA VODOVA! Aktuálně druhý tým 1. ligy Židenice přivítají na svém hřišti Dačice a Znojmo. Společně s partnerem Oborovou zdravotní pojišťovnou jsme pro vás navíc připravili doprovodný program. Těšit se můžete na stánek s masérem, který vám bleskově uvolní zatuhlé partie, ale třeba také na vyšetření zraku. Pokud máte pocit, že vám zrak neslouží tak, jako dříve, tak se můžete na hale nechat vyšetřit. Všechny služby OZP jsou během víkendových utkání samozřejmě zdarma! A aby toho nebylo málo, v přestávkách mezi jednotlivými třetinami budeme soutěžit o věcné ceny a reklamní předměty Oborové zdravotní pojišťovny. Najděte na hale QR kódy, tipněte si výsledek zápasu po dvou třetinách a zapojte se do soutěže! V první přestávce si zahrajete o dárkové předměty od OZP přímo na palubovce, ve druhé pak vyhlásíme vítěze online dotazníku. Pozor! Dotazník musíte vyplnit ještě před úvodním buly!

Jako první se na Vodové představí Dačice. Prvoligový nováček si zatím nevede úplně nejhůře. V dosavadním průběhu tohoto ročníku nasbíral v devíti zápasech šest bodů za dvě výhry. Ve druhém kole porazil v těsném souboji Přerov a v posledním kole poněkud překvapivě udolal Rtyni, kterou obral o všechny body na jejím hřišti, kde zvítězil 8:5. Výhrou ve Rtyni si Dačice spravily reputaci po předchozích třech duelech, ve kterých prohrály s Dobruškou, Havířovem a Třincem. Ve všech těchto utkáních totiž inkasovaly 12 a více branek. To Židenice po těsné prohře s Třincem najely zpátky na vítěznou vlnu v uplynulých dvou kolech, venku zvládly zápasy jak s Aligators, tak s Přerovem a vyšplhaly se na druhou příčku tabulky. V tomto zápase budou Dračice jasným favoritem. Podaří se jim tuto roli naplnit? Přijďte ženám zafandit v sobotu od 14:00! 

Kde sledovat sobotní utkání 

Ideálně živě na Vodové!

Textový přenos

Video přenos

ŽENY | 11. kolo 1. ligy žen (skupina Východ)

neděle 13. 11. 2022 v 15:00 vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ; STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)

Nedělní program bude patřit derby se Znojmem. Oba celky se v této sezoně utkají už podruhé. První měření sil s přehledem ovládly Dračice, které v play-off poháru porazily Znojmo 7:2. Soupeřky však ukázaly svou kvalitu a to, proč se pohybují na špici tabulky. Židenice se tak budou muset mít na pozoru. Sedm výher a pouze dvě prohry, taková je prozatímní bilance Znojma. Nevyzrálo pouze na Dobrušku, se kterou prohrálo 1:5 a na Třinec, ten zvítězil jednoznačně 6:1. V ostatních zápasech už bylo Znojmo stoprocentní, naposledy si vyšláplo na Havířov. Bude se rozhodně jednat o zajímavé a napínavé utkání, které si prostě nechcete nechat ujít! A navíc, ani v neděli nepřijdete o program s Oborovou zdravotní pojišťovnou. Ještě váháte, jestli přijít?! Zápas začíná v 15:00 taktéž na STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala).

Kde sledovat nedělní utkání

Ideálně živě na Vodové!

Textový přenos

Video přenos

ŽENY | 12. kolo 1. ligy žen (skupina Východ)

čtvrtek 17. 11. 2022 v 18:00 vs. Hattrick Brno; VUT

Tři dny odpočinku a následuje další zápřah. První liga totiž bude pokračovat také ve sváteční den. Ve čtvrtek 17. listopadu se podruhé v tomto ročníku odehraje brněnské derby proti Hattricku. První vzájemné klání měly Židenice pod kontrolou a zvítězily 7:3. A vyhrát budou chtít i tentokrát. Zápas, který pořádá soupeř, se odehraje v 18:00 na hale VUT. Věříme, že i na tento zápas si najdete čas a dovedete ženy k dalším důležitým bodům!

Kde sledovat nedělní utkání

Textový přenos

#FightLikeaDragon #FlorbalZidenice #KdeFlorbalZnamenaVice 

#Přátelství #Pokora #Radost #Respekt #Síla