Networkingová setkání

Rodina partnerů Florbalu Židenice se neustále zvětšuje. Stejně tak portfolio plnění, které partnerům nabízíme. Naší snahou je seznamovat a propojovat partnery mezi sebou například na společných networkingových setkáních, které prozatím organizujeme dvakrát za sezonu. Mrkněte se ZDE, jak vypadalo letní setkání v Porsche Brno.

OZP game, Salming game, Porsche Brno game

Partnery aktivujeme přímo na domácích utkáních ČEZ Extraligy žen. Co taková aktivace obnáší? Propagaci na všech vizuálech k utkání (série postů na soc. sítích, letáky, plakáty, vstupenky), propagaci utkání v médiích, přímou účast na hale (stánek s libovolnou aktivitou, doprovodným programem), soutěže před utkáním nebo během přestávek mezi třetinami, vytvoření aftermovie a alba fotografií z utkání, a další možnosti, na kterých se rádi domluvíme.

Výdejna v DakoSportu

V únoru 2024 jsme zavedli novinku do našeho fanshopu. Abychom usnadnili vyzvedávání zboží z fanshopu našim členům, z nichž většina žije v Židenicích a spádových oblastech, zavedli jsme u našeho partnera DakoSport výdejnu zboží. Členové si tak mohou zboží vyzvednout kdykoli v provozní době tohoto partnera a využít třeba i speciální slevy na jeho produkty.

Počítárna.cz Tipovačka

Ve spolupráci s Počítárna.cz jsme spustili celosezonní soutěž o bezdrátová sluchátka. Před každým domácím utkáním ČEZ Extraligy žen mají fanoušci na Facebooku a Instagramu možnost tipovat a zapojit se tak do soutěže, která se vyhlašuje v přestávce daného utkání. Tipovačka je jedním z nejoblíbenějších příspěvků na našich sítích!

OHLA ŽS hráčka měsíce

Dalším oblíbeným příspěvkem je pravidelná měsíční anketa o nejlepší gól hráček A-týmu žen. Partnerem ankety je již několikátou sezonu stavební společnost OHLA ŽS, která se tak objevuje ve vizuálech ankety.

Telly hráčka utkání

Po každém domácím utkání ČEZ Extraligy žen vyhlašujeme nejlepší hráčku z obou týmů. S tímto oceněním je již druhou sezonu spojen partner Telly, který hráčkám věnuje různé reklamní předměty nebo deskové hry.

Starobrno, partner občerstvení

Pro sezonu 2023/24 jsme si pro fanoušky a diváky připravili na zápasy ČEZ Extraligy žen novinku. Permanentkáři a prvních 30 příchozích dostávají u vstupu plechovku Starobrna či Strongbow a to úplně zdarma.

Wistron Family Day

Náš eventový tým vyrazil na akci pro zaměstnance společnosti Wistron, kde obstaral jedno ze stanovišť. Zaměstnancům a jejich rodinám jsme připravili menší soutěže a ukázali florbalové základy.

Salming a Mizuno Day

S našimi sportovními dodavateli jsme uskutečnili testovací odpoledne pro naše členy. Ti si tak mohli na hale vyzkoušet nové zboží a využít speciální slevy vytvořené právě pro tuto akci.

Sportovní dny s NeoVizí

V roce 2021 jsme u obchodního centra Olympia uskutečnili sportovní dny pro širokou veřejnost. Během nich jsme příchozí zabavili florbalovými aktivitami a také jsme jim nabídli možnost nechat si změřit zrak ve spolupráci s partnerem společností NeoVize.

Salming Dračí kvíz

V covidu jsme pro fanoušky připravili sérii brandovaných kvízových příspěvků na sociálních sítích, kde měli za úkol správně odpovídat na otázky. Výherce pak obdržel florbalovou hůl od partnera soutěže společnosti Salming.

Noční nakupování s DakoSportem

Pro našeho partnera společnost DakoSport jsme v roce 2019 připravili akci speciálně pro naše členy. Naši členové totiž měli unikátní možnost nakoupit zboží po otevírací době a k tomu s vyšší slevou, než kterou mohou běžně využívat.