Ženy pohár

K1 Florbal ŽideniceTJ Znojmo doma
úterý 27. 9. Pohár, 2. kolo VUT CESA Brno 1
19:15
  • úterý 27. září 2022 od 19:15
  • VUT CESA Brno 1
  • Pohár, 2. kolo

Ženy A

K1 Florbal ŽideniceFBC Dobruška doma
neděle 2. 10. 1. liga žen, 5. kolo VUT CESA Brno 1
14:00
  • neděle 2. října 2022 od 14:00
  • VUT CESA Brno 1
  • 1. liga žen, 5. kolo
K1 Florbal Židenice BBulldogs Brno C
sobota 1. 10. 2. liga žen - skupina 6, 2. kolo VUT CESA Brno 1
9:00
  • sobota 1. října 2022 od 9:00
  • VUT CESA Brno 1
  • 2. liga žen - skupina 6, 2. kolo
SHOOTERS BETAK1 Florbal Židenice B
sobota 1. 10. 2. liga žen - skupina 6, 2. kolo VUT CESA Brno 1
13:15
  • sobota 1. října 2022 od 13:15
  • VUT CESA Brno 1
  • 2. liga žen - skupina 6, 2. kolo
SHOOTERS BETA STARS BK1 Florbal Židenice B
sobota 1. 10. Jihomoravský přebor mužů, 3. kolo SH SportPoint Brno
11:30
  • sobota 1. října 2022 od 11:30
  • SH SportPoint Brno
  • Jihomoravský přebor mužů, 3. kolo
K1 Florbal Židenice BTJ SOKOL LETOVICE B
sobota 1. 10. Jihomoravský přebor mužů, 3. kolo SH SportPoint Brno
14:00
  • sobota 1. října 2022 od 14:00
  • SH SportPoint Brno
  • Jihomoravský přebor mužů, 3. kolo

U19 junioři A

detail družstva
TROOPERSK1 Florbal Židenice
sobota 1. 10. 2. liga juniorů - skupina 6, 4. kolo SOU Kyjov
11:30
  • sobota 1. října 2022 od 11:30
  • SOU Kyjov
  • 2. liga juniorů - skupina 6, 4. kolo
K1 Florbal ŽideniceFBC Dragons
sobota 1. 10. 2. liga juniorů - skupina 6, 4. kolo SOU Kyjov
14:30
  • sobota 1. října 2022 od 14:30
  • SOU Kyjov
  • 2. liga juniorů - skupina 6, 4. kolo

U19 junioři B

detail družstva
SFK Kozel KroměřížK1 Florbal Židenice B
sobota 1. 10. 3. liga juniorů - skupina 6, 1. kolo SH Kuřim
10:10
  • sobota 1. října 2022 od 10:10
  • SH Kuřim
  • 3. liga juniorů - skupina 6, 1. kolo
K1 Florbal Židenice BTJ Sokol Brno - Husovice
sobota 1. 10. 3. liga juniorů - skupina 6, 1. kolo SH Kuřim
12:30
  • sobota 1. října 2022 od 12:30
  • SH Kuřim
  • 3. liga juniorů - skupina 6, 1. kolo

GU17 dorostenky

detail družstva
Bulldogs BrnoK1 Florbal Židenice
neděle 2. 10. 1. liga dorostenek - skupina 6, 2. kolo SH SPŠ Zlín
10:10
  • neděle 2. října 2022 od 10:10
  • SH SPŠ Zlín
  • 1. liga dorostenek - skupina 6, 2. kolo
K1 Florbal ŽideniceFBC Dragons
neděle 2. 10. 1. liga dorostenek - skupina 6, 2. kolo SH SPŠ Zlín
13:40
  • neděle 2. října 2022 od 13:40
  • SH SPŠ Zlín
  • 1. liga dorostenek - skupina 6, 2. kolo

Starší žáci A + mladší žáci A

detail družstva

Starší žáci A

TJ Znojmo LAUFEN CZK1 Florbal Židenice
neděle 2. 10. Liga starších žáků - skupina 6, 6. kolo SH TJ Znojmo
9:00
  • neděle 2. října 2022 od 9:00
  • SH TJ Znojmo
  • Liga starších žáků - skupina 6, 6. kolo
K1 Florbal ŽideniceFBC GEPARDI BRNO blue
neděle 2. 10. Liga starších žáků - skupina 6, 6. kolo SH TJ Znojmo
11:20
  • neděle 2. října 2022 od 11:20
  • SH TJ Znojmo
  • Liga starších žáků - skupina 6, 6. kolo

Starší žákyně + mladší žákyně

detail družstva

Mladší žákyně

K1 Florbal Židenice GirlsBulldogs Brno
sobota 1. 10. Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 1. kolo ZŠ Čejkovická
9:00
  • sobota 1. října 2022 od 9:00
  • ZŠ Čejkovická
  • Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 1. kolo
TROOPERSK1 Florbal Židenice Girls
sobota 1. 10. Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 1. kolo ZŠ Čejkovická
10:10
  • sobota 1. října 2022 od 10:10
  • ZŠ Čejkovická
  • Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 1. kolo
K1 Florbal Židenice GirlsSokol Brno I EMKOCase Gullivers
sobota 1. 10. Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 1. kolo ZŠ Čejkovická
11:50
  • sobota 1. října 2022 od 11:50
  • ZŠ Čejkovická
  • Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 1. kolo

Elévové

detail družstva

Elévové

K1 Florbal Židenice BlackFBK Atlas Blansko
sobota 1. 10. Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo TJ ČKD Blansko
9:00
  • sobota 1. října 2022 od 9:00
  • TJ ČKD Blansko
  • Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversYK1 Florbal Židenice Black
sobota 1. 10. Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo TJ ČKD Blansko
9:50
  • sobota 1. října 2022 od 9:50
  • TJ ČKD Blansko
  • Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo
K1 Florbal Židenice PinkK1 Florbal Židenice Black
sobota 1. 10. Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo TJ ČKD Blansko
11:05
  • sobota 1. října 2022 od 11:05
  • TJ ČKD Blansko
  • Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo
K1 Florbal Židenice BlackSokol Brno I EMKOCase GulliversK
sobota 1. 10. Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo TJ ČKD Blansko
12:20
  • sobota 1. října 2022 od 12:20
  • TJ ČKD Blansko
  • Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo

Elévové

Sokol Brno I EMKOCase GulliversKK1 Florbal Židenice Pink
sobota 1. 10. Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo TJ ČKD Blansko
9:25
  • sobota 1. října 2022 od 9:25
  • TJ ČKD Blansko
  • Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo
FBK Atlas BlanskoK1 Florbal Židenice Pink
sobota 1. 10. Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo TJ ČKD Blansko
10:15
  • sobota 1. října 2022 od 10:15
  • TJ ČKD Blansko
  • Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo
K1 Florbal Židenice PinkK1 Florbal Židenice Black
sobota 1. 10. Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo TJ ČKD Blansko
11:05
  • sobota 1. října 2022 od 11:05
  • TJ ČKD Blansko
  • Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo
K1 Florbal Židenice PinkSokol Brno I EMKOCase GulliversY
sobota 1. 10. Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo TJ ČKD Blansko
11:55
  • sobota 1. října 2022 od 11:55
  • TJ ČKD Blansko
  • Jihomoravská liga elévů 3+1, 8. kolo