K1 Florbal ŽideniceMITEL Florbalová akademie MB doma
pátek 22. 10. Extraliga žen, 7. kolo VUT CESA Brno 1
18:00
  • pátek 22. říjen 2021 od 18:00
  • VUT CESA Brno 1
  • Extraliga žen, 7. kolo
Panthers PrahaK1 Florbal Židenice venku
neděle 24. 10. Extraliga žen, 8. kolo SH ZŠ Rudná
16:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 16:00
  • SH ZŠ Rudná
  • Extraliga žen, 8. kolo
K1 Florbal ŽideniceVSK VUT Skurut Hai Brno
sobota 23. 10. Jihomoravská liga mužů, 6. kolo SH Kuřim
10:30
  • sobota 23. říjen 2021 od 10:30
  • SH Kuřim
  • Jihomoravská liga mužů, 6. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversBK1 Florbal Židenice
sobota 23. 10. Jihomoravská liga mužů, 6. kolo SH Kuřim
13:30
  • sobota 23. říjen 2021 od 13:30
  • SH Kuřim
  • Jihomoravská liga mužů, 6. kolo

Juniorky

detail družstva
K1 Florbal ŽideniceFBS Olomouc doma
sobota 23. 10. 1. liga juniorek, 5. kolo VUT CESA Brno 1
15:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 15:00
  • VUT CESA Brno 1
  • 1. liga juniorek, 5. kolo
K1 Florbal ŽideniceTJ Jablonné nad Orlicí doma
neděle 24. 10. 1. liga juniorek, 6. kolo VUT CESA Brno 1
11:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 11:00
  • VUT CESA Brno 1
  • 1. liga juniorek, 6. kolo

Dorostenci

detail družstva
K1 Florbal ŽideniceFBC GEPARDI BRNO
neděle 24. 10. 2.liga dorostenců, 5. kolo HMS Bohunice Brno - Campus
12:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 12:00
  • HMS Bohunice Brno - Campus
  • 2.liga dorostenců, 5. kolo
Hornets Brno ZŠ HorníK1 Florbal Židenice
neděle 24. 10. 2.liga dorostenců, 5. kolo HMS Bohunice Brno - Campus
15:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 15:00
  • HMS Bohunice Brno - Campus
  • 2.liga dorostenců, 5. kolo

Mladší žáci

detail družstva

Mladší žáci Black

FBŠ Hattrick Brno BK1 Florbal Židenice Black
sobota 23. 10. Jihomoravská liga mladších žáků, 17. kolo VUT CESA Brno 1
8:30
  • sobota 23. říjen 2021 od 8:30
  • VUT CESA Brno 1
  • Jihomoravská liga mladších žáků, 17. kolo
K1 Florbal Židenice BlackFBC Valtice
sobota 23. 10. Jihomoravská liga mladších žáků, 17. kolo VUT CESA Brno 1
10:50
  • sobota 23. říjen 2021 od 10:50
  • VUT CESA Brno 1
  • Jihomoravská liga mladších žáků, 17. kolo
K1 Florbal Židenice BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ white
sobota 23. 10. Jihomoravská liga mladších žáků, 17. kolo VUT CESA Brno 1
11:50
  • sobota 23. říjen 2021 od 11:50
  • VUT CESA Brno 1
  • Jihomoravská liga mladších žáků, 17. kolo

Mladší žáci Blue

K1 Florbal Židenice BlueFBC ZŠ Komenského SLAVKOV
sobota 23. 10. Přebor mladších žáků 3+1, 3. kolo SH Morkovice
  • sobota 23. říjen 2021
  • SH Morkovice
  • Přebor mladších žáků 3+1, 3. kolo
K1 Florbal Židenice BlueSFK Kozel Kroměříž
sobota 23. 10. Přebor mladších žáků 3+1, 3. kolo SH Morkovice
  • sobota 23. říjen 2021
  • SH Morkovice
  • Přebor mladších žáků 3+1, 3. kolo
K1 Florbal Židenice BlueSFK Kozel Kroměříž
sobota 23. 10. Přebor mladších žáků 3+1, 2. kolo SH Morkovice
9:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 9:00
  • SH Morkovice
  • Přebor mladších žáků 3+1, 2. kolo
TJ Sokol LanžhotK1 Florbal Židenice Blue
sobota 23. 10. Přebor mladších žáků 3+1, 2. kolo SH Morkovice
10:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 10:00
  • SH Morkovice
  • Přebor mladších žáků 3+1, 2. kolo
FBK Atlas BlanskoK1 Florbal Židenice Blue
sobota 23. 10. Přebor mladších žáků 3+1, 2. kolo SH Morkovice
11:30
  • sobota 23. říjen 2021 od 11:30
  • SH Morkovice
  • Přebor mladších žáků 3+1, 2. kolo
K1 Florbal Židenice BlueFBC ZŠ Komenského SLAVKOV
sobota 23. 10. Přebor mladších žáků 3+1, 2. kolo SH Morkovice
13:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 13:00
  • SH Morkovice
  • Přebor mladších žáků 3+1, 2. kolo

Mladší žákyně

detail družstva
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK1 Florbal Židenice Girls
sobota 23. 10. Liga mladších žákyň, 3. kolo ZŠ Čejkovická
9:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 9:00
  • ZŠ Čejkovická
  • Liga mladších žákyň, 3. kolo
K1 Florbal Židenice GirlsFBŠ Hattrick Brno Blue
sobota 23. 10. Liga mladších žákyň, 3. kolo ZŠ Čejkovická
10:15
  • sobota 23. říjen 2021 od 10:15
  • ZŠ Čejkovická
  • Liga mladších žákyň, 3. kolo
K1 Florbal Židenice GirlsHornets Brno ZŠ Horní
sobota 23. 10. Liga mladších žákyň, 3. kolo ZŠ Čejkovická
11:30
  • sobota 23. říjen 2021 od 11:30
  • ZŠ Čejkovická
  • Liga mladších žákyň, 3. kolo
Bulldogs BrnoK1 Florbal Židenice Girls
sobota 23. 10. Liga mladších žákyň, 3. kolo ZŠ Čejkovická
12:45
  • sobota 23. říjen 2021 od 12:45
  • ZŠ Čejkovická
  • Liga mladších žákyň, 3. kolo
K1 Florbal Židenice GirlsTJ Znojmo LAUFEN CZ
sobota 23. 10. JM liga přípravek, 10. kolo SH TJ Znojmo
  • sobota 23. říjen 2021
  • SH TJ Znojmo
  • JM liga přípravek, 10. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK1 Florbal Židenice Girls
sobota 23. 10. JM liga přípravek, 10. kolo SH TJ Znojmo
  • sobota 23. říjen 2021
  • SH TJ Znojmo
  • JM liga přípravek, 10. kolo
K1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice Girls
sobota 23. 10. JM liga přípravek, 10. kolo SH TJ Znojmo
  • sobota 23. říjen 2021
  • SH TJ Znojmo
  • JM liga přípravek, 10. kolo
K1 Florbal Židenice GirlsFBŠ Hattrick Brno Blue
sobota 23. 10. JM liga přípravek, 10. kolo SH TJ Znojmo
  • sobota 23. říjen 2021
  • SH TJ Znojmo
  • JM liga přípravek, 10. kolo

Přípravka

detail družstva

Přípravka Black

Sokol Brno I EMKOCase GulliversKK1 Florbal Židenice Black
sobota 23. 10. Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo SH TJ Znojmo
9:20
  • sobota 23. říjen 2021 od 9:20
  • SH TJ Znojmo
  • Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
TJ Znojmo ZŠ MládežeK1 Florbal Židenice Black
sobota 23. 10. Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo SH TJ Znojmo
10:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 10:00
  • SH TJ Znojmo
  • Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice BlackFBŠ Hattrick Brno White
sobota 23. 10. Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo SH TJ Znojmo
10:40
  • sobota 23. říjen 2021 od 10:40
  • SH TJ Znojmo
  • Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice ZŠ
sobota 23. 10. Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo SH TJ Znojmo
11:20
  • sobota 23. říjen 2021 od 11:20
  • SH TJ Znojmo
  • Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo

Přípravka Blue

K1 Florbal Židenice BlueSokol Brno I EMKOCase Gullivers
sobota 23. 10. Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo SH TJ Znojmo
9:20
  • sobota 23. říjen 2021 od 9:20
  • SH TJ Znojmo
  • Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
K1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice Girls
sobota 23. 10. Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo SH TJ Znojmo
10:20
  • sobota 23. říjen 2021 od 10:20
  • SH TJ Znojmo
  • Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZK1 Florbal Židenice Blue
sobota 23. 10. Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo SH TJ Znojmo
11:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 11:00
  • SH TJ Znojmo
  • Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueK1 Florbal Židenice Blue
sobota 23. 10. Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo SH TJ Znojmo
11:40
  • sobota 23. říjen 2021 od 11:40
  • SH TJ Znojmo
  • Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo

Základní školy

detail družstva
K1 Florbal Židenice ZŠFBŠ Hattrick Brno White
sobota 23. 10. Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo SH TJ Znojmo
9:40
  • sobota 23. říjen 2021 od 9:40
  • SH TJ Znojmo
  • Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversKK1 Florbal Židenice ZŠ
sobota 23. 10. Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo SH TJ Znojmo
10:20
  • sobota 23. říjen 2021 od 10:20
  • SH TJ Znojmo
  • Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice ZŠ
sobota 23. 10. Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo SH TJ Znojmo
11:20
  • sobota 23. říjen 2021 od 11:20
  • SH TJ Znojmo
  • Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
K1 Florbal Židenice ZŠTJ Znojmo ZŠ Mládeže
sobota 23. 10. Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo SH TJ Znojmo
12:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 12:00
  • SH TJ Znojmo
  • Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo