NÁVRATY DOMŮ

Projekt, který v Českém florbale nemá obdoby! Projekt, díky kterému se ženský extraligový florbal dostane na místa, kde k vidění obvykle nebývá. Projekt, který umožňuje hráčkám K1 Florbal Židenice vrátit se na místo, kde odstartovaly svou florbalovou kariéru. Od sezony 2016/2017 jsme Návraty domů vyvezli do čtyř míst - Uherského Brodu, Přerova, Znojma a Vsetína. Největší úspěch slavilo utkání s FbŠ Bohemians v Uherském Brodě, který navštívilo více než 600 diváků. Projektem Návraty domů chceme poděkovat mateřským klubům za výchovu hráček a zároveň chceme ukázat mladým florbalistkám, že i ony se mohou v budoucnu prohánět na extraligových palubovkách. 

Návraty domů v Uherském Brodě vs. FbŠ Bohemians 6:8 

(648 diváků)  

Návraty domů vol. 2 v Přerově vs. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:8 

(263 diváků)

Návraty domů vol. 3 ve Znojmě vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:4 

(370 diváků)

Návraty domů vol. 4 na Vsetíně vs. Crazy Girls FBC Liberec 9:3 

(167 diváků)

PLES

Alespoň jednou za čas je potřeba odložit sálovky a florbalku a nahodit lodičky a oblek. Proto jsme se před třemi lety rozhodli pro členy klubu, jejich blízké, ale také partnery a veřejnost uspořádat florbalový ples. A v této tradici budeme pokračovat i nadále. Živá hudba, bohatá tombola, občerstvení, moderátor nebo fotokoutek. Na to všechno se můžete těšit na začátku nového roku na židenickém florbalovém plese v Dělnickém domě. 

UKONČENÍ SEZONY

Závěr sezony se už neobejde bez tradiční ukončené. Pravidelná akce, které se mohou zúčastnit nejen hráči, trenéři či zaměstnanci, ale i rodinní příslušníci! Hlavní náplní programu ukončení sezony je vyhlášení anket o nejlepší Draky sezony, ale nechybí také občerstvení a další zábava. Na své si přijdou i masoví labužníci, kteří si mohou ugrilovat, na co mají zrovna chuť.