NÁVRATY DOMŮ

Projekt, který v Českém florbale nemá obdoby! Projekt, díky kterému se ženský extraligový florbal dostane na místa, kde k vidění obvykle nebývá. Projekt, který umožňuje hráčkám K1 Florbal Židenice vrátit se na místo, kde odstartovaly svou florbalovou kariéru. Od sezony 2016/2017 jsme Návraty domů vyvezli do čtyř míst - Uherského Brodu, Přerova, Znojma a Vsetína. Největší úspěch slavilo utkání s FbŠ Bohemians v Uherském Brodě, který navštívilo více než 600 diváků. Projektem Návraty domů chceme poděkovat mateřským klubům za výchovu hráček a zároveň chceme ukázat mladým florbalistkám, že i ony se mohou v budoucnu prohánět na extraligových palubovkách. 

Návraty domů v Uherském Brodě vs. FbŠ Bohemians 6:8 

(648 diváků)  

Návraty domů vol. 2 v Přerově vs. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:8 

(263 diváků)

Návraty domů vol. 3 ve Znojmě vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:4 

(370 diváků)

Návraty domů vol. 4 na Vsetíně vs. Crazy Girls FBC Liberec 9:3 

(167 diváků)

PLES

Alespoň jednou za čas je potřeba odložit sálovky a florbalku a nahodit lodičky a oblek. Proto jsme se před třemi lety rozhodli pro členy klubu, jejich blízké, ale také partnery a veřejnost uspořádat florbalový ples. A v této tradici budeme pokračovat i nadále. Živá hudba, bohatá tombola, občerstvení, moderátor nebo fotokoutek. Na to všechno se můžete těšit na začátku nového roku na židenickém florbalovém plese v Dělnickém domě. 

UKONČENÍ SEZONY

Závěr sezony se už neobejde bez tradiční ukončené. Pravidelná akce, které se mohou zúčastnit nejen hráči, trenéři či zaměstnanci, ale i rodinní příslušníci! Hlavní náplní programu ukončení sezony je vyhlášení anket o nejlepší Draky sezony, ale nechybí také občerstvení a další zábava. Na své si přijdou i masoví labužníci, kteří si mohou ugrilovat, na co mají zrovna chuť. 

O KOLEČKO VÍC

O kolečko víc je společný projekt K1 Florbalu Židenice a Ligy vozíčkářů, který má motivovat nejen členy klubu, ale také všechny sportovce a aktivně žijící veřejnost k pohybu a aktivnímu životnímu stylu. Během přerušení florbalových soutěží žideničtí hráči, trenéři, ale také rodiče nezaháleli a pravidelně sportovali. Ukázali, že je tato nepříjemná koronavirová situace nezastaví. Tato aktivita obě organizace přiměla vytvořit projekt, který nasportovanými kilometry může pomoci těm, kteří to opravdu potřebují. Cílem kampaně O kolečko víc je v mobilní aplikaci Strava nastřádat co nejvíce kilometrů a následně pomoci Lize vozíčkářů najít alespoň dvojnásobek korun. Pohyb a sport je totiž důležitou součástí života zdravých lidí, ale také lidí s postižením. Chcete pomoci taky? Více informací najdete ZDE.

DRAČÍ STEZKA

Dračí stezka je outdoorová hra, která pobaví jak děti a mládež, tak i dospělé! Tato hra vás doslova vyžene do přírody prozkoumat další známá i neznámá místa v Brně a jeho okolí. Cílem Dračí stezky je splnit16 úkolů, které se nacházejí na 17 až 25 kilometrů dlouhé trase. Stezku si můžete rozdělit na více výletů, anebo se můžete zúčastnit soutěže o ceny z fanshopu a absolvovat ji v jednom dni pěšky nebo na kole. Pro více informací klikněte ZDE.