Podrobné informace, konkrétní termíny tréninků a aktuální informace naleznete vždy v členské sekci.

AKTUALIZOVÁNO: TERMÍNY TRÉNINKŮ V SEZONĚ 2021/22

Rozpis tréninků

Ženy A

pondělí
20:00 - 21:00Kantorfitness Brno, kondiční
úterý19:30 - 21:00MSH Vodova, nová hala
středa20:00 - 21:30MSH Vodova, nová hala
pátek19:15 - 20:30SH CESA VUT

Muži A

pondělí18:30 - 20:00ZŠ Čejkovická
středa20:30 - 22:00SH Tuřany
čtvrtek20:30 - 22:00SH CESA VUT

Muži B

pondělí18:30 - 20:00ZŠ Čejkovická
středa20:30 - 22:00SH Tuřany
čtvrtek20:30 - 22:00SH CESA VUT

Junioři A

pondělí18:30 - 20:00SH Maloměřice
úterý19:00 - 20:30SH CESA VUT
čtvrtek19:00 - 20:30SH CESA VUT
pátek16:30 - 18:00ZŠ Gajdošova - výběrový

Junioři B

pondělí18:30 - 20:00SH Maloměřice
úterý19:00 - 20:30SH CESA VUT
čtvrtek19:00 - 20:30SH CESA VUT
pátek16:30 - 18:00ZŠ Gajdošova - výběrový

Juniorky

úterý19:00 - 20:30SH CESA VUT
středa17:30 - 19:00Sokol Židenice - výběrový
čtvrtek17:00 - 18:15SH Maloměřice
pátek18:00 - 19:15SH CESA VUT

Dorostenci

pondělí17:00 - 18:30SH Maloměřice
úterý17:15 - 18:30ZŠ Čejkovická
čtvrtek17:30 - 19:00SH CESA VUT
pátek16:30 - 18:00ZŠ Gajdošova - výběrový

Dorostenky

úterý19:00 - 20:30SH CESA VUT
středa17:30 - 19:00Sokol Židenice - výběrový
čtvrtek17:00 - 18:15SH Maloměřice
pátek18:00 - 19:15SH CESA VUT

Starší žáci

pondělí17:00 - 18:30SH Maloměřice
úterý17:15 - 18:30ZŠ Čejkovická
čtvrtek
17:30 - 19:00SH CESA VUT

Starší žákyně

pondělí17:15 - 18:30ZŠ Čejkovická
středa18:30 - 20:00ZŠ Čejkovická
čtvrtek16:00 - 17:30ZŠ Čejkovická

Mladší žáci

úterý16:00 - 17:15ZŠ Čejkovická
středa17:15 - 18:30ZŠ Čejkovická
pátek17:15 - 18:30Sokol Židenice

Mladší žákyně

pondělí17:15 - 18:30ZŠ Čejkovická
středa18:30 - 20:00ZŠ Čejkovická
čtvrtek16:00 - 17:30ZŠ Čejkovická

Elévové

pondělí16:00 - 17:15ZŠ Čejkovická
středa16:00 - 17:15ZŠ Čejkovická
pátek16:00 - 17:15Sokol Židenice

Elévky

pondělí17:15 - 18:30ZŠ Čejkovická
čtvrtek16:00 - 17:30ZŠ Čejkovická
pátek15:00 - 16:30ZŠ Gajdošova

Přípravka

středa15:30 - 16:30Sokol Židenice
pátek15:30 - 16:30Sokol Židenice

Minipřípravka

středa16:30 - 17:30Sokol Židenice
pátek16:30 - 17:30Sokol Židenice

Základní školy

pondělí16:00 - 17:00ZŠ Kamenačky (kroužek Sportík)
pondělí15:00 - 16:00ZŠ Gajdošova (1.-3. třída)
pondělí16:00 - 17:00ZŠ Gajdošova (4.-6. třída)
úterý15:00 - 16:00ZŠ Mutěnická (1.-2. třída)
úterý16:00 - 17:00ZŠ Mutěnická (3.-5. třída)
úterý18:00 - 19:00ZŠ Vedlejší
středa15:00 - 16:00ZŠ Krásného
středa16:00 - 17:00ZŠ Krásného
čtvrtek15:30 - 16:30ZŠ Novolíšeňská
pátek14:00 - 15:00ZŠ Kuldova (1.-2. třída)
pátek15:00 - 16:00ZŠ Kuldova (3.-5. třída)