ŽENY | 3. kolo 1. ligy žen

sobota 17. 9. 2022 v 18:00 vs. FBŠ Hummel Hattrick Brno; VUT CESA Brno I.

První domácí zápas v této sezoně je tady! A nepůjde o jen tak ledajaký zápas. Program 3. kola nám totiž nadělil pikantní brněnské derby proti Hattricku. Oba celky jsou nováčky 1. ligy. Židenice klesly o soutěž níže, zatímco Hattrick si po vítězství ve 2. lize vybojoval postup do vyšší soutěže. Zápas bude pikantní nejen proto, že se střetnou dva brněnské týmy, ale také proto, že v kádru Hattricku působí hned několik hráček, které ještě nedávno oblékaly právě židenický dres. Jednou z nich je například Linda Hyksová, aktuálně nejproduktivnější hráčka Hattricku se 7 kanadskými body. V Židenicích působila v letech 2012 - 2018 a celkem v klubu odehrála 138 zápasů, ve kterých nastřádala 118 bodů. 

V úvodních dvou kolech se lépe dařilo Dračicím. Ty zvládly oba své zápasy na výbornou, když v Jihlavě zvítězily 8:0 a Hradec přehrály vysoko 12:5. Dvacet vstřelených branek a plný počet bodů znamená, že se Židenice po úvodních kolech vyhřívají na prvním místě prvoligové tabulky. Soupeřky v sobotu také nadělovaly Hradci, který porazily vysoko 14:4, v nedělním utkání však ztratily body, když na nájezdy prohrály v Jihlavě. Židenice budou v utkání favoritkami, ale jak známé pořekadlo říká, derby favorita nezná! 

Věříme, že si v sobotu vyhradíte čas, dorazíte na VUT, vytvoříte parádní atmosféru a dovedete Dračice k další výhře! Pokud přece jen na utkání nemůžete přijít, zoufat nemusíte. I v letošní sezoně se totiž můžete těšit na živé vysílání, které zprostředkuje portál TVCOM.cz. O zápas tak určitě nepřijdete!

Kde utkání sledovat 

Textový přenos

Video přenos

Ideálně osobně na hale VUT!

#FlorbalZidenice #KdeFlorbalZnamenaVice #FightLikeaDragon