Starší žáci A + mladší žáci A

Sobota 4. 5. 2024 | Jihomoravská liga mladších žáků
TJ Hodonice ZŠ Tasovice 2:7
Hrajeme doma! 0:0, 0:0, 0:0
Sobota 4. 5. 2024 | Liga mladších žáků - skupina 6
TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:7
SH TJ Znojmo 0:0, 0:0, 0:0
Sobota 4. 5. 2024 | Jihomoravská liga mladších žáků
T.J. Sokol Břeclav 0:6
Hrajeme doma! 0:0, 0:0, 0:0

Jihomoravská liga mladších žáků

Poz.Název týmuZSkóreBody
1Orel Jednota Vyškov32325:540
2Hornets Brno ZŠ Horní35335:870
3ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B35295:1210
4Sokol Brno I EMKOCase GulliversB33218:1390
5Florbal Hodonín32175:1090
6TJ Sokol Lanžhot33168:1250
7Aligators White30144:1140
8FBO Orel Boskovice33157:1270
9TJ Znojmo LAUFEN CZ green32140:1350
10Bulldogs Brno White33153:1490
11Bulldogs Brno Orange29117:1250
12K1 Florbal Židenice U13 Black32139:1510
13Aligators Green33129:1520
14TJ Hodonice ZŠ Tasovice3296:1250
15TROOPERS Green42145:1850
16FBC GEPARDI BRNO yellow3297:1560
17T.J. Sokol Břeclav40147:2170
18FBŠ Hattrick Brno Blue32128:2070
19FBC ZŠ Komenského SLAVKOV 35104:1880
20Sokol Ivanovice na Hané3352:1750
21FBK Atlas Blansko3381:2050
22F.A.T.R. Dubňany3380:2190
23TJ Sokol Brno - Husovice3077:2410

Jihomoravský přebor starších žáků

Poz.Název týmuZSkóreBody
1FBO Orel Boskovice20163:8351
2Sokol Brno I EMKOCase GulliversB20177:7551
3Florbal Rosice20121:9143
4Bulldogs Brno B20124:6639
5Hornets Brno ZŠ Horní20119:9932
6FBŠ Hattrick Brno Blue20141:12830
7K1 Florbal Židenice U1520114:9228
8FBK Atlas Blansko20133:12425
9TROOPERS Black20103:15125
10FBC GEPARDI BRNO yellow2046:1993
11TJ Znojmo LAUFEN CZ green2049:1823

Liga mladších žáků - skupina 6

Poz.Název týmuZSkóreBody
1TROOPERS Black32213:950
2Bulldogs Brno Black33198:1030
3TJ Znojmo LAUFEN CZ33186:1160
4Sokol Brno I EMKOCase Gullivers32171:1120
5ŠSK ZŠ Očovská Hodonín30170:1530
6FBŠ Hummel Hattrick Brno U1333139:2490
7FBC GEPARDI BRNO blue3385:2040
8K1 Florbal Židenice U13 Pink32107:2370

Rozpis tréninků

pondělí 17:00 - 18:45ZŠ Čejkovická
úterý 18:15 - 20:00ZŠ Čejkovická
čtvrtek 17:00 - 18:45SH VUT Brno
pátek 17:15 - 18:30Sokol Gajdošova

Realizační tým

Bednář David Hlavní trenér
Peitl Martin Asistent trenéra