Starší žáci A + mladší žáci A

Sobota 2. 3. 2024 | Jihomoravský přebor starších žáků
FBO Orel Boskovice 9:6
VUT CESA Brno 2 2:2, 3:2, 4:2
Sobota 9. 3. 2024 | Jihomoravská liga mladších žáků
TJ Sokol Lanžhot 9:40
Hrajeme doma!
Sobota 9. 3. 2024 | Jihomoravská liga mladších žáků
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 11:20
SH SportPoint Brno
I letos vyrážíme na Gothiu!
více družstev21. prosince 2023

I letos vyrážíme na Gothiu!

Ani letos nechybí v našem harmonogramu švédský turnaj Gothia Innebandy Cup. Židenice vysílají do světa opět dvě družstva. Jedno klučičí a jedno...
Celý článek ›

Jihomoravská liga mladších žáků

Poz.Název týmuZSkóreBody
1Orel Jednota Vyškov20212:400
2Hornets Brno ZŠ Horní20192:540
3ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B24191:730
4Florbal Hodonín21129:490
5Sokol Brno I EMKOCase GulliversB21143:870
6Aligators White1887:580
7TJ Znojmo LAUFEN CZ green20104:760
8Bulldogs Brno White21107:820
9TJ Sokol Lanžhot2195:810
10FBO Orel Boskovice2188:770
11Bulldogs Brno Orange2079:730
12K1 Florbal Židenice U13 Black2080:1010
13Aligators Green2171:970
14TROOPERS Green30106:1380
15TJ Hodonice ZŠ Tasovice2060:1000
16T.J. Sokol Břeclav2375:1230
17FBC GEPARDI BRNO yellow2053:1010
18FBC ZŠ Komenského SLAVKOV 2166:1170
19FBŠ Hattrick Brno Blue2088:1420
20FBK Atlas Blansko2147:1150
21Sokol Ivanovice na Hané2133:1030
22F.A.T.R. Dubňany2148:1450
23TJ Sokol Brno - Husovice1827:1500

Jihomoravský přebor starších žáků

Poz.Název týmuZSkóreBody
1FBO Orel Boskovice16138:6942
2Sokol Brno I EMKOCase GulliversB16142:6639
3Florbal Rosice1697:7037
4Bulldogs Brno B18106:6236
5Hornets Brno ZŠ Horní1691:8226
6FBK Atlas Blansko18114:11322
7TROOPERS Black1689:11922
8FBŠ Hattrick Brno Blue16115:11121
9K1 Florbal Židenice U151684:7419
10TJ Znojmo LAUFEN CZ green1639:1433
11FBC GEPARDI BRNO yellow1640:1463

Liga mladších žáků - skupina 6

Poz.Název týmuZSkóreBody
1TROOPERS Black20133:660
2Bulldogs Brno Black21130:660
3TJ Znojmo LAUFEN CZ21118:700
4Sokol Brno I EMKOCase Gullivers20109:690
5ŠSK ZŠ Očovská Hodonín18103:910
6FBŠ Hummel Hattrick Brno U132190:1410
7K1 Florbal Židenice U13 Pink2065:1550
8FBC GEPARDI BRNO blue2144:1340

Rozpis tréninků

pondělí 17:00 - 18:45ZŠ Čejkovická
úterý 18:15 - 20:00ZŠ Čejkovická
čtvrtek 17:00 - 18:45SH VUT Brno
pátek 17:15 - 18:30Sokol Gajdošova

Realizační tým

Bednář David Hlavní trenér
Peitl Martin Asistent trenéra