Ženy A

září 2022

EAV SK Jihlava
Sobota 10. září 2022, 18:00, SH SK Jihlava
1. liga žen, 1. kolo
EAV SK Jihlava
0:8
K1 Florbal Židenice
IBK Hradec Králové
Neděle 11. září 2022, 16:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
1. liga žen, 2. kolo
IBK Hradec Králové
5:12
K1 Florbal Židenice
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Sobota 17. září 2022, 18:00, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 3. kolo
K1 Florbal Židenice
7:3
FBŠ Hummel Hattrick Brno

říjen 2022

FBC Dobruška
Neděle 2. října 2022, 14:00, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 5. kolo
K1 Florbal Židenice
2:1
FBC Dobruška
Torpedo Havířov
Sobota 15. října 2022, 15:00, MSH Havířov
1. liga žen, 6. kolo
Torpedo Havířov
5:6
K1 Florbal Židenice
FBC Intevo Třinec
Neděle 16. října 2022, 16:00, SH Stars Třinec
1. liga žen, 7. kolo
FBC Intevo Třinec
5:4
K1 Florbal Židenice
Aligators Šitbořice
Sobota 29. října 2022, 18:00, SH Křenovice
1. liga žen, 8. kolo
Aligators Šitbořice
1:5
K1 Florbal Židenice
FBC Přerov
Neděle 30. října 2022, 14:00, SH SK START PŘEROV
1. liga žen, 9. kolo
FBC Přerov
2:11
K1 Florbal Židenice

listopad 2022

TJ Centropen Dačice
Sobota 12. listopadu 2022, 14:00, STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
1. liga žen, 10. kolo
K1 Florbal Židenice
16:1
TJ Centropen Dačice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 13. listopadu 2022, 15:00, STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
1. liga žen, 11. kolo
K1 Florbal Židenice
5:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Čtvrtek 17. listopadu 2022, 18:00, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 12. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno
4:3
po nájezdech
K1 Florbal Židenice
EAV SK Jihlava
Sobota 26. listopadu 2022, 19:00, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 13. kolo
K1 Florbal Židenice
9:2
EAV SK Jihlava
IBK Hradec Králové
Neděle 27. listopadu 2022, 15:00, STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
1. liga žen, 14. kolo
K1 Florbal Židenice
15:3
IBK Hradec Králové

prosinec 2022

Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 4. prosince 2022, 15:00, STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
1. liga žen, 4. kolo
K1 Florbal Židenice
7:2
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 10. prosince 2022, 18:00, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
1. liga žen, 15. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
5:6
K1 Florbal Židenice
FBC Dobruška
Neděle 11. prosince 2022, 10:30, SH Pulická Dobruška
1. liga žen, 16. kolo
FBC Dobruška
1:0
K1 Florbal Židenice
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Úterý 13. prosince 2022, 19:00, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 17. kolo
K1 Florbal Židenice
9:2
FBŠ Hummel Hattrick Brno

leden 2023

Torpedo Havířov
Sobota 7. ledna 2023, 16:30, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 18. kolo
K1 Florbal Židenice
7:5
Torpedo Havířov
FBC Intevo Třinec
Neděle 8. ledna 2023, 15:00, STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
1. liga žen, 19. kolo
K1 Florbal Židenice
5:4
FBC Intevo Třinec
Aligators Šitbořice
Sobota 21. ledna 2023, 18:30, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 20. kolo
K1 Florbal Židenice
9:1
Aligators Šitbořice
FBC Přerov
Neděle 22. ledna 2023, 14:00, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 21. kolo
K1 Florbal Židenice
12:2
FBC Přerov

únor 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno
Neděle 5. února 2023, 18:00, VUT CESA Brno 1
1. liga žen, 22. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno
2:8
K1 Florbal Židenice
TJ Centropen Dačice
Sobota 18. února 2023, 18:00, SH Třešť
1. liga žen, 23. kolo
TJ Centropen Dačice
18.2.
K1 Florbal Židenice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 19. února 2023, 14:00, SH TJ Znojmo
1. liga žen, 24. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
19.2.
K1 Florbal Židenice