Brigády a praxe

Neustále rosteme a chceme se posouvat ještě dál. A to nejen na sportovním, ale i na organizačním a komunikačním hřišti. Proto hledáme sportovně naladěné nadšence, kteří by nám pomohli klub dostat na ještě vyšší úroveň. Máš rád/a výzvy a chceš se zapojit? Prohlédni si aktuálně nabízené pozice a určitě se nám ozvi!

VEDOUCÍ KROUŽKU

Jsi sportovec tělem i duší, jsi komunikativní, dá se na tebe spolehnout a zajímá tě práce s dětmi? Tak čti dál! Hledáme sportovce a trenéry v jednom balíčku pro vedení kroužků na našich partnerských základních školách! Co by to obnášelo? Minimálně jednou týdně absolvovat tréninkovou jednotku na škole, věnovat se dětem a být pro ně vzorem, bavit je, nadchnout je pro sport a rozvíjet je jak po sportovní, tak po osobnostní stránce. Nabízíme velmi zajímavou brigádu, která se postupem času promění v koníček a součást životního stylu. Pokud máš zájem, tak se nám ozvi, určitě se na nějaké spolupráci domluvíme. Méně zkušeností není překážkou. Budeme se těšit!
PS: Za ty dětské úsměvy to stojí, ne? V případě zájmu se ozvi na jitka.drapalova@florbalzidenice.cz.

POŘADATEL DOMÁCÍCH ZÁPASŮ A TURNAJŮ

Hledáme zájemce o pořádání domácích zápasů Extraligy žen, mládeže a mužů. Konkrétně hlavní pořadatele, moderátory, zapisovatele, zdravotníky, časoměřiče, kameramany, fotografy či hlasatele! Pro pořadatele jsme navýšili odměnu a zavedli bonusový program, takže se jedná o velmi zajímavý přivýdělek. V případě, že máš zájem se zapojit do pořadatelského týmu, napiš na e-mail lukas.konvicny@florbalzidenice.cz.

FOTOGRAF

Seš sporťák? Umíš si poradit s foťákem? Chceš nám pomáhat s obsahem, který půjde vidět na veškerých klubových kanálech? Hledáme pomocníka, který bude fotit tréninky, utkání, turnaje napříč všemi kategoriemi, ale třeba také klubové akce. Máš zájem? Tak nás kontaktuj na e-mailu marketing@florbalzidenice.cz.

VIDEOMAKER

Máš rád/a sport a florbal? Rozumíš si s kamerou? Baví tě střih a celý proces video produkce? Chceš tvořit sestřihy zápasů a turnajů, rozhovory, vytvářet náborová a další promo videa? Nebojíš se před kamerou a chceš nám pomoct s YouTube kanálem? Pokud ano, tak se nám určitě ozvi na marketing@florbalzidenice.cz.

REDAKTOR

Baví tě psaní? Dokážeš napsat reportáž ze zápasů a turnajů nebo udělat rozhovor? Chceš plnit webovou stránku Florbalu Židenice zajímavým obsahem? Tak se ozvi na marketing@florbalzidenice.cz.

Pokud se necítíš ani na jednu z nabídek, ale přesto si myslíš, že bys mohl nebo mohla svou činností klubu pomoci, ozvi se na e-mailovou adresu marketing@florbalzidenice.cz. Domluvíme se na formě i možnostech. Samozřejmě i na odměně a benefitech, které by pro tebe ze spolupráce plynuly.