Brigády a praxe

STAŇ SE TRENÉREM!

Jsi sportovec tělem i duší, jsi komunikativní, dá se na tebe spolehnout a zajímá tě práce s dětmi? Neustále rosteme a rozšiřujeme členskou základnu, ale sami už na všechno nestačíme. Proto hledáme sportovce a trenéry v jednom balíčku ke všem věkovým kategoriím! Co by to obnášelo? Být součástí týmu, několikrát týdně absolvovat tréninkové jednotky a o víkendech vést hráče na turnajích (cca 2x za měsíc). Zároveň pro ně být vzorem, bavit je a rozvíjet je jak po sportovní, tak po osobnostní stránce. Pokud máš ale méně času, tak by se ti mohla líbit ještě jiná nabídka – vedení kroužku na jedné z partnerských základních škol.
Nabízíme velmi zajímavou brigádu, která se postupem času promění v koníček a součást životního stylu. Pokud máš zájem, tak se nám ozvi, určitě se na nějaké spolupráci domluvíme. Méně zkušeností není překážkou. Budeme se těšit!
PS: Za ty dětské úsměvy to stojí, ne? V případě zájmu se ozvi na jitka.drapalova@florbalzidenice.cz.

POŘÁDÁNÍ DOMÁCÍCH ZÁPASŮ A TURNAJŮ

Hledáme zájemce o pořádání domácích zápasů Extraligy žen, mládeže a mužů. Konkrétně zapisovatele, zdravotníky, časoměřiče, kameramany, fotografy či hlasatele! Pro pořadatele jsme navýšili odměnu a zavedli bonusový program, takže se jedná o velmi zajímavý přivýdělek. V případě, že máš zájem se zapojit do pořadatelského týmu, napiš na e-mail lukas.konvicny@florbalzidenice.cz.

DALŠÍ POZICE

Možností, jak klubu pomoci je spousta! Hledáme právě tebe? 

  • Baví tě Photoshop nebo jiný grafický program? Paráda! Sem s tím!
  • Nebojíš se před kamerou a chtěl/a bys pomoct s oživením YouTube kanálu klubu? Juchu! Ozvi se!
  • Na Instagramu jsi jako doma a troufneš si i na ten klubový? No tak se pojďme domluvit!
  • Psaní tě baví a dokážeš napsat reportáž z turnaje nebo udělat rozhovor? Stačí se ozvat!
  • Rozumíš, co je to ISO a že dobrou fotkou holt někdy musíš "nacvakat? Tak proč nefotit pro klub?
  • Nic z toho neumíš, ale rád/a by ses zapojil/a? Skvěle! Napiš!

Pokud se cítíš, že bys mohl nebo mohla svou činností přispět k prezentaci třeba tvé kategorie, ozvi se na e-mailovou adresu lukas.konvicny@florbalzidenice.cz. Domluvíme se na formě i možnostech. Samozřejmě i na benefitech, které by pro tebe z případné spolupráce plynuly.