ŽENY | 13. kolo 1. ligy žen (skupina Východ)

sobota 26. 11. 2022 ve 19:00 vs. EAV SK Jihlava; VUT

O víkendu do Brna přijede Jihlava a Hradec Králové. Tedy týmy, které ženy v úvodu sezony porazily. Židenice budou chtít tyto výsledky zopakovat i na domácí půdě a spravit si tak chuť po prohraném derby s Hattrickem. V něm sice třikrát vedly, ale ani jednou vedení neudržely. Poslední branku v základní části a zároveň tu vyrovnávající soupeř vstřelil deset sekund před zazněním sirény. V prodloužení diváci gól neviděli, a tak rozhodovaly samostatné nájezdy. V nich se štěstí usmálo na soupeřky, které tak vybojovaly cenný druhý bod. Na nečekaný výsledek může áčko zareagovat v sobotu proti Jihlavě, kterou v úvodním kole porazilo vysoko 8:0. Jihlava se od prvního zápasu zvedla a připsala si na své konto šest výher, které ji katapultovaly na 6. příčku. Naposledy se jí podařilo zvítězit 5:2 proti Hradci Králové. Favoritem však i tentokrát budou Židenice. Uvidíme, jak se s touto rolí v tomto klání popasují. Podpořit je můžete už tuto sobotu od 19:00 na hale VUT!

Kde sledovat sobotní utkání

Ideálně živě na VUT!

Textový a video přenos

ŽENY | 14. kolo 1. ligy žen (skupina Východ)

neděle 27. 11. 2022 v 15:00 vs. IBK Hradec Králové; STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)

Úvod do nové sezony Hradci Králové určitě nevyšel dle představ. Lvice se loni umístily na pěkné páté příčce, takže aktuální umístění na 9. pozici je pro ně zklamáním. V první polovině základní části zvítězily pouze třikrát. Poradily si s Přerovem, Dačicemi, v prodloužení zdolaly Aligators a poněkud překvapivě si vyšláply na Dobrušku. Hradec tak ukázal, že favorita potrápit umí a něco podobného bude chtít zopakovat i proti Židenicím. Lvice budou chtít Dračicím oplatit vysokou porážku z druhého kola. Na domácí půdě totiž vzdorovat nedokázaly a prohrály vysoko 5:12. Podaří se Židenicím podobný výsledek zopakovat i na domácím hřišti? Zjistíte v neděli od 15:00 na Vodové!