ŽENY | 6. kolo 1. ligy žen (skupina Východ)

sobota 15. 10. 2022 v 15:00 vs. Torpedo Havířov; MSH Havířov

Prvním soupeřem z MS kraje bude Havířov. Domácí Torpedo zatím dělí od sobotního soupeře pouze dvě pozice v tabulce. V dosavadním průběhu první ligy se mu relativně daří. Zvítězilo třikrát z pěti pokusů se skórem 24:23. Havířovský celek táhne zejména sesterské duo Niki a Natali Kalábovy. Talentované věkem teprve juniorky zatím nastřádaly dohromady 20 kanadských bodů! Židenice se na hřišti představí po dvoutýdenní pauze. Naposledy si před 14 dny poradily se silnou Dobruškou, kterou porazily 2:1. V sezoně zatím neztratily ani bod a také v Havířově by měly plnit roli favorita. Projeví se ve hře Dračic dlouhá pauza nebo si poradí i s Havířovem? Zápas startuje v sobotu v 15:00 na městské hale v Havířově. 

Kde sledovat úterní utkání 

Textový přenos

ŽENY | 7. kolo 1. ligy žen (skupina Východ)

neděle 16. 10. 2022 v 16:00 vs. FBC Intevo Třinec; SH Stars Třinec

O den později ženy nastoupí v Třinci. Tedy na palubovce týmu, který rozhodně patří mezi aspiranty na nejvyšší příčky v 1. lize žen. Domácí i letos navázali na formu z loňské sezony a prozatím zvládli vyhrát 4 z 5 zápasů. Jediným soupeřem, na kterém si zatím vylámali zuby, je Dobruška. Třinec jednoznačně porazil Rtyni, Přerov i Aligators a zvládl i vyrovnaný zápas s Havířovem. Tým se může spolehnout na kanonýrku Veroniku Třineckou, která vládne bodování s 11 body. Ještě nedávno kapitánka Vítkovic patří mezi nejlepší hráčky celé soutěže a určitě provětrá i židenickou obranu. Dá se očekávat velmi vyrovnaný zápas, který nemá papírového favorita. Kdo se bude radovat z důležitých bodů? Sledujte online přenos v neděli od 16 hodin. 

Kde sledovat nedělní utkání

Textový přenos

ŽENY | Osmifinále Poháru Českého florbalu

úterý 18. 10. 2022 ve 20:15 vs. FBC Ostrava; VUT

To nejlepší nakonec. Nebo v to alespoň doufáme. Nejzajímavější podívanou pro oko diváka by měl být úterní osmifinálový duel proti FBC Ostrava. Pokud florbal tolik nesledujete, tak vám rádi připomeneme, že soupeřky v loňské sezoně ovládly Superfinále a staly se tak extraligovými šampionkami. V úterý přijedou na halu VUT, kde budou chtít vyzrát na nepříliš oblíbeného soupeře a zajistit si tak postup mezi nejlepší osmičku. Dračice však nebudou mít co ztratit a budou chtít favorita zápasu potrápit a dostat se do další fáze turnaje. Tým vás a vaše hlasivky a energii bude potřebovat, tak přijďte v úterý večer na halu VUT a pomozte nám vytvořit vítěznou atmosféru! 

Kde sledovat nedělní utkání

Textový přenos

Video přenos

Ideálně osobně na hale VUT!

#FightLikeaDragon #FlorbalZidenice #KdeFlorbalZnamenaVice