Příspěvky a klubové výhody

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Každý člen oddílu má povinnost uhradit příspěvky ve výši odpovídající jeho kategorii v termínech do 15.9. příslušné sezóny (první část) a do 15.1. příslušné sezóny (druhá část). Výši příspěvků a všechny další informace včetně variabilního symbolu, čísla účtu pro platbu atd. naleznete ve členské sekci.

VÝHODY PRO ČLENY KLUBU

Výhody a slevy ­​platné pro členy oddílu se splněnými povinnostmi vůči klubu (platba příspěvků, pořádání zápasů). Konkrétní výše slev jednotlivých partnerů najdete v dokumentech v členské sekci. 

SALMING

Sleva na týmové objednávky vybraného zboží (sálové boty, teplákové soupravy, ochranné brýle, štulpny, brankářské vybavení). 

Florbal.com

Sleva na florbalové vybavení Salming ve florbalovém obchodě Florbal.com, slevy se nesčítají, počítají se z původních cen a nevztahují se na již zlevněné zboží. Zboží nakoupíte v prodejně Florbal.com, Hlinky 34, Brno, nebo je možné objednávat na www.florbal.com. Každý člen dostane na začátku září jednorázový poukaz s vyšší  slevou, který může využít jednou v období sezony. U dalších nákupů můžete využít nižší slevu. Konkrétní informace včetně výše slev najdete v členské sekci. 

Sanasport

Sleva​ na obuv Asics a Mizuno, slevy se nesčítají, počítají se z původních cen, v případě již zlevněného zboží se cena dopočítává dle slevy. Zboží nakoupíte v prodejně SANASPORT BRNO, Údolní 27, Brno nebo je možné objednávat přes www.sanasport.cz.

NeoVize

Zvýhodněné vyšetření a ošetření členů klubu na oční klinice. Více informací o klinice na www.neovize.cz.

INSIA, a.s.

Zajištění nejlepších cen na úrazové pojištění, povinné ručení, hypotéky, pojištění majetku, a další. Chcete ušetřit čas i peníze a zároveň pomoci i klubu? Ozvěte se Ing. Adamu Placrovi na adam.placr@insia.com. Každou uzavřenou smlouvou totiž nejen že ušetříte, ale pomůžete finančně i klubu! Insia totiž klubu vyplácí provize z nových uzavřených smluv členů a rodičů.

Mrázléčí

Sleva na služby Mrázléčí. V případě zájmu o využití regenerace (kryokomora, lokální kryo) nejprve kontaktujte Lukáše Konvičného (lukas.konvicny@florbalzidenice.cz) a to alespoň den před plánovanou návštěvou. 

LR Health & Beauty

Sleva na veškerý sortiment, tedy zejména doplňky strava, produkty na zlepšení imunity, regeneraci a posílení výkonu. Produkty najdete na www.lr-czech.com.

Telly 

Sleva na balíčky satelitní i internetové televize. Zvýhodněný balíček můžete pořídit na webu https://telly.cz/florbal_zidenice

Dynaoptic

Sleva na programy ke zlepšení zraku a výkonu. Další informace o partnerovi najdete zde www.dynaoptic.cz.

DakoSport 

Sleva na veškerý sortiment a také servis. Společnost sídlí v Brně-Židenicích na adrese Rokytova 26a. Kód Florbal Židenice můžete využít na prodejně nebo i na eshopu www.dakosport.cz.

JC Condition (Jaroslav Čížek)

Slevy na služby - kondiční plán, kondiční tréninky, strečink, kompenzace, masáže, kinesiotaping. 

WeFood

Sleva na veškeré zboží z eshopu www.wefood.eu. Slevový kód: "florbal15" zadávaný v objednávce.

Enervit

Sleva na veškeré zboží z eshopu https://eshop.enervit.cz/. Slevový kód: "Florbal_Zidenice" zadávaný v objednávce.

Curling Brno

Sleva pro členy klubu na team-buildingové akce a vstupy. 

Tejpy a zdravotní pomůcky

Sleva na zboží z eshopu www.tejpy.cz

Klubové dresy, oblečení

Speciální ceny na veškeré výrobky firmy Jersey53 – dresy, tréninková trika, kšiltovky, batohy, gymsacky, láhve, aj.
Dresy mohou mít hráči buď zapůjčené oddílové nebo si mohou koupit vlastní dres se svým jménem.

ČF­ hráčská licence

Sleva 100% na licenční poplatek ČF – poplatek za hráče hradí klub.