Tábory a soustředění

Každé léto se nejen členové klubu mohou přihlásit na dvě oblíbené letní akce. Během července a srpna totiž organizujeme hned čtyři příměstské tábory v Bílovicích nad Svitavou nedaleko Brna a také dva turnusy soustředění mládeže, které se koná v Jedovnicích u Brna. Soustředění je určeno zejména pro členy klubu, příměstského tábora se může zúčastnit každý, kdo má rád sport, pohyb a zábavu!

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Tradiční příměšťáky jsou určeny pro členy klubu i pro neregistrované děti od 6 do 13 let. Děti si vyzkouší různé sporty jako florbal, fotbal, softbal, různé další venkovní aktivity v přírodě nebo celotáborovou hru o poklad! Účastníci do Bílovic odjíždějí ráno vlakem z nádraží Židenice a vracejí se odpoledne společně do Židenic. Výjimkou je čtvrtý den, kdy děti přespávají v sokolovně v Bílovicích. Je možnost děti přivézt ráno rovnou do Bílovic a zase si je tam vyzvednout. 

Termíny příměstských táborů v létě 2024 v Bílovicích nad Svitavou
Iturnus: 15. - 19. července: TERMÍN JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN
II. turnus: 22. - 26. července: TERMÍN JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN
III. turnus: 5. - 9. srpna: TERMÍN JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN
IV. turnus: 12. - 16. srpna: TERMÍN JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN

Přihláška je ZDE. Cena tábora je 3000 Kč včetně stravy (svačiny, obědy, pitný režim, táborové triko)

    SOUSTŘEDĚNÍ

    Soustředění je určeno zejména pro elévky a elévy a starší mládežnické kategorie ( A týmů). Hlavní náplní jsou tréninky v hale, venkovní hry, návštěva koupaliště, team-buildingové a další aktivity. Účastníci jsou na soustředění pět dní včetně nocování a stravování.  Na této akci rozhodně nemůžeš chybět!

    Termíny soustředění mládeže v létě 2024 v Lipníku nad Bečvou
    HOLKY (ročník 2015 - 2006) - 29. července - 2. srpna
    KLUCI (ročník 2015 - 2006) - 5. srpna - 9. srpna

    Jak kempy a soustředění probíhají? Mrkni na fotky na našem Flickru!

    #FlorbalZidenice #KdeFlorbalZnamenaVice #FightLikeaDragon