Tábory a soustředění

Každé léto se nejen členové klubu mohou přihlásit na dvě oblíbené letní akce. Během července a srpna totiž organizujeme hned čtyři příměstské tábory v Bílovicích nad Svitavou nedaleko Brna a také dva turnusy soustředění mládeže, které se koná v Jedovnicích u Brna. Soustředění je určeno zejména pro členy klubu, příměstského tábora se může zúčastnit každý, kdo má rád sport, pohyb a zábavu!

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Tradiční příměšťáky jsou určeny pro členy klubu i pro neregistrované děti od 6 do 13 let. Děti si vyzkouší různé sporty jako florbal, fotbal, softbal, různé další venkovní aktivity v přírodě nebo celotáborovou hru o poklad! Účastníci do Bílovic odjíždějí ráno a vracejí se odpoledne. Výjimkou je čtvrtý den, který děti tráví na místě i přes noc. Stejně jako u soustředění, termíny táborů jsou obvykle oznámeny v prosinci. 

Termíny příměstských táborů v létě 2023 (všechny turnusy se konají v Bílovicích nad Svitavou)
24. - 28. července 2023
31. července - 4. srpna 2023
7. - 11. srpna 2023
14. - 18. srpna 2023

PŘIHLÁSIT SE NA TÁBORY MŮŽETE NA TOMTO ODKAZUhttps://forms.gle/JWFQogWPYehL...

SOUSTŘEDĚNÍ

Soustředění je určeno zejména pro elévky a elévy a starší mládežnické kategorie. Hlavní náplní jsou tréninky v hale, venkovní hry, návštěva koupaliště, team-buildingové a další aktivity. Účastníci jsou na soustředění pět dní včetně nocování a stravování. Termíny vypisujeme přibližně v prosinci. Na této akci rozhodně nemůžeš chybět!

Termíny soustředění mládeže v létě 2023 (všechny turnusy se konají v Lipníku nad Bečvou)

31. července - 4. srpna 2023: dívky z kategorií elévky až juniorky (ročníky narození 2005 až 2014)
7. - 11. srpna 2023: kluci z kategorií elévové až junioři (ročníky narození 2005 až 2014)

#FlorbalZidenice #KdeFlorbalZnamenaVice #FightLikeaDragon