Židenice slaví 20 let od svého založení! Dvě dekády, to je už slušná porce, co říkáte? Parta zakladatelů v březnu 2002 asi těžko tušila, že zasláním přihlášky do České florbalové unie položila základy jednomu z největších oddílů v regionu.

Za uplynulých 20 let se toho stalo opravdu hodně. Přišly vzestupy i pády, zaznamenali jsme příchody a odchody. Ze všech náročných a složitých momentů se však Židenice vždy oklepaly, postavily se znovu na nohy a hlavně si zachovaly svou tvář. 

Abychom významné jubileum oslavili a připomněli židenickou historii, připravili jsme pro naše fanoušky a příznivce pořádnou dávku zajímavých informací a událostí! 

Kromě dočasné změny vizuální identity se můžete těšit na 10 článků o nejzásadnějších milnících v historii a na 10 rozhovorů s nejdůležitějšími osobami klubové historie. Dále třeba také na exhibiční zápas a ples v duchu retro, který oslavu 20 let od založení klubu zakončí. Pro žideničáky srdcaře navíc připravujeme limitovanou edici oblečení a doplňků, která už zanedlouho bude k dispozici na klubovém fanshopu. 

Už za 14 dnů se můžete těšit na článek k prvnímu a nejdůležitějšímu milníku v židenické historii - tím je založení klubu v roce 2002. Tak buďte ve střehu!