Dorostenci

září 2021

Bulldogs Brno U15
Sobota 25. září 2021, 10:30, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 1. kolo
K1 Florbal Židenice
1:8
Bulldogs Brno U15
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Sobota 25. září 2021, 15:00, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 1. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
5:6
po nájezdech
K1 Florbal Židenice

říjen 2021

FbC Aligators U16
Sobota 9. říjen 2021, 9:00, VUT CESA Brno 1
2.liga dorostenců, 3. kolo
K1 Florbal Židenice
7:6
FbC Aligators U16
FBC Dragons
Sobota 9. říjen 2021, 13:30, VUT CESA Brno 1
2.liga dorostenců, 3. kolo
FBC Dragons
6:4
K1 Florbal Židenice
FBC GEPARDI BRNO
Neděle 24. říjen 2021, 12:00, HMS Bohunice Brno - Campus
2.liga dorostenců, 5. kolo
K1 Florbal Židenice
24.10.
FBC GEPARDI BRNO
Hornets Brno ZŠ Horní
Neděle 24. říjen 2021, 15:00, HMS Bohunice Brno - Campus
2.liga dorostenců, 5. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní
24.10.
K1 Florbal Židenice

listopad 2021

FBK Atlas Blansko
Sobota 20. listopad 2021, 10:30, SH Kuřim
2.liga dorostenců, 7. kolo
FBK Atlas Blansko
20.11.
K1 Florbal Židenice
TJ Sokol Brno - Husovice
Sobota 20. listopad 2021, 13:30, SH Kuřim
2.liga dorostenců, 7. kolo
K1 Florbal Židenice
20.11.
TJ Sokol Brno - Husovice

prosinec 2021

FBŠ Hattrick Brno B
Sobota 4. prosinec 2021, VUT CESA Brno 1
2.liga dorostenců, 10. kolo
FBŠ Hattrick Brno B
4.12.
K1 Florbal Židenice
Hornets Brno ZŠ Horní
Sobota 4. prosinec 2021, VUT CESA Brno 1
2.liga dorostenců, 10. kolo
K1 Florbal Židenice
4.12.
Hornets Brno ZŠ Horní
FBC Dragons
Sobota 18. prosinec 2021, SOU Kyjov
2.liga dorostenců, 11. kolo
K1 Florbal Židenice
18.12.
FBC Dragons
Bulldogs Brno U15
Sobota 18. prosinec 2021, SOU Kyjov
2.liga dorostenců, 11. kolo
Bulldogs Brno U15
18.12.
K1 Florbal Židenice

leden 2022

TROOPERS
Neděle 16. leden 2022, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 13. kolo
TROOPERS
16.1.
K1 Florbal Židenice
TJ Sokol Brno - Husovice
Neděle 16. leden 2022, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 13. kolo
TJ Sokol Brno - Husovice
16.1.
K1 Florbal Židenice

únor 2022

FBC GEPARDI BRNO
Sobota 12. únor 2022, SH Kuřim
2.liga dorostenců, 16. kolo
FBC GEPARDI BRNO
12.2.
K1 Florbal Židenice
FBK Atlas Blansko
Sobota 12. únor 2022, SH Kuřim
2.liga dorostenců, 16. kolo
K1 Florbal Židenice
12.2.
FBK Atlas Blansko
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Neděle 27. únor 2022, SH Rousínov
2.liga dorostenců, 18. kolo
K1 Florbal Židenice
27.2.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
FBŠ Hattrick Brno B
Neděle 27. únor 2022, SH Rousínov
2.liga dorostenců, 18. kolo
K1 Florbal Židenice
27.2.
FBŠ Hattrick Brno B

březen 2022

TROOPERS
Sobota 26. březen 2022, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 19. kolo
K1 Florbal Židenice
26.3.
TROOPERS
FbC Aligators U16
Sobota 26. březen 2022, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 19. kolo
FbC Aligators U16
26.3.
K1 Florbal Židenice