V prvním zápase se dorostenci utkali s Hornets. Od začátku se žideničtí prezentovali aktivním florbalem s vysokým presingem, který na soupeře platil. K tomu se dorostencům dařilo proměňovat své šance a poprvé v této sezoně překonali desetibrankovou hranici. Svému soupeři oplatili vysokou porážku 13:8 z prvního měření sil a nakonec zvítězili vysoko 11:2. 

I v druhém klání Židenice pokračovaly v aktivní hře, v napadání a v tlaku na soupeřovu rozehrávku, bohužel se mírně trápili v zakončení. Právě neproměňování šancí rezultovalo v prohru 3:6. 

Trenér Petr Bednář však byl s výkony svých svěřenců spokojen a pochvaloval si jejich progres. "První zápas hodnotím velice pozitivně, protože jsme soupeře přehráli jak po herní, tak i po výsledkové stránce. Celé utkání bylo z našeho pohledu pod kontrolou, diktovali jsme tempo hry a soupeři nezbylo nic jiného, než se naší hře podřídit. Chtěl bych celému týmu poděkovat. Zápasy mají exponenciální tendenci a jsme zápas od zápasu lepší, což se projevuje na výkonu každého hráče. Ocenil bych zejména útočnou fázi, kde děláme správná a uvědomělá rozhodnutí. Velice smysluplně vypadá i nějaký nátlak na soupeře, díky čemuž získáváme balóny a máme míček pod kontrolou a soupeř se nezmůže k ničemu jinému, než jej odpálit pryč. Jsme schopni dávat pěkné góly po poměrně dobrých kombinacích a i důrazem z předbrankového prostoru. Druhý zápas byl poněkud vyrovnanější, oba týmy si vytvořily spoustu šancí a především brankáři byli ozdobou tohoto zápasu. Opět bych rád vypíchnul naši hru v útočném pásmu a kvalitní napadání, se kterým měl soupeř velký problém, avšak jsme tentokrát nebyli moc efektivní v zakončení. Naopak soupeř naše chyby potrestal. I v tomto zápase byly ale velice světlé momenty, na kterých můžeme stavět. Bota nás tlačí v zakončení, mnohdy nejsme moc produktivní a nedokážeme soupeře potrestat v rozhodujících situacích. To je ovšem otázka dlouhodobá, na které pracujeme. Díky oběma soupeřům a mým hráčům za utkání!"

K dalšímu turnaji dorostenci vyjedou do Kyjova, kde změří síly s Bulldogs a domácím týmem FBC Dragons.