Florbal Židenice získal mezi své partnery dalšího významného partnera, tentokrát brněnskou firmu SAKO. Jedná se o akciovou společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství pro města, obce, obchodní společnosti, živnostníky a občany. SAKO Brno patří v jihomoravském regionu k nejstabilnějším firmám. Hlavním cílem této společnosti, který pomáhá plnit celkem 430 zaměstnanců, je čisté město. Brněnské SAKO disponuje nejmodernějším vozovým parkem, třídící linkou a špičkovým technologickým zařízením.

Přečtěte si, co na novou spolupráci říká vedoucí PR a marketingu SAKO Brno Jiří Zimovčák. "Florbal Židenice podporujeme proto, protože je nám sympatické, jak poctivě pracuje s mládeží – od minipřípravek, k juniorkám a juniorům až po dospělé. Respektujeme ducha i hodnoty klubu, které se snaží mládeži přibližovat tak, aby je mladý člověk vzal za vlastní a řídil se jimi v životě. I to byl jeden z důvodů naší spolupráce s židenickým florbalem. Těšíme se ze sportovních úspěchů jednotlivých družstev klubu a jako brněnská firma, patrioticky spjatá se svým městem, jsme rádi, že můžeme být u úspěchů našich florbalistek a florbalistů. Věříme, že společným úsilím můžeme podporovat rozvoj talentovaných hráčů a hráček, přinášet radost fanouškům a posilovat vazby mezi firmou a florbalovou komunitou v Brně. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této florbalové rodiny a přejeme všem hráčům, trenérům a fanouškům Florbalu Židenice mnoho úspěchů a radosti ze hry v nadcházejících sezónách." 

I na straně Židenic se jedná o pozitivní vyjádření. Co si o spolupráci myslí manažer organizačního úseku klubu Lukáš Konvičný? "Jsme vděční, že jsme se mohli zařadit mezi organizace, které SAKO Brno finančně podporuje. Je to pro nás další signál, že svou práci děláme dobře, že je vidět a že je pozitivně vnímána v Brně a celém kraji. Sdílíme stejné hodnoty a zápal pro rozvoj sportu mládeže a dospělých v Brně. Díky podpoře našeho nového partnera se posuneme zase o kousek dál, za což mu děkujeme. Doufám, že naše spolupráce bude dlouhodobá a oboustranně výhodná, uděláme pro to maximum."

Více informací o novém partnerovi naleznete ZDE.