Minipřípravku čekal opět další turnaj, který se odehrál v neděli a jednalo se tak o poslední v letošní sezóně. Tento turnaj nám zhodnotila trenérka minipřípravky Zuzana Žampachová, která našla na všechny děti pouze slova chvály:

"V neděli odehrála družstva minipřípravky poslední turnaj. Nahlásilo se přesně 30 dětí, což je letošní rekord. Nakonec jich teda pár onemocnělo, ale i tak nás bylo dost. Turnaj byl rozdělený na dvě části - ranní a odpolední. Ráno s dětmi byla Šárka a odpoledne Anička a já.

Dopolední části turnaje minipřípravek ze zúčastnilo jedno 9 členné židenické družstvo. Kluci a Šárka postupně odehráli zápasy s Hattrickem, Bulldogs, Troopers, Gepardy a druhým družstvem Troopers. V úvodním zápase s Hattrickem se nám nedařilo trefit branku, s Bulldogs už jsme byli úspěšnější a dali 2 góly, z kterých měli kluci radost. Troopers měli výškovou a i věkovou převahu a než jsme si na jejich tvrdou hru zvykli tak jsme prohrávali o 2 góly. V druhé polovině utkání už byla hra vyrovnanější. Další zápas s Gepardy padalo hodně gólů na obou stranách. Konečně se podařilo dát gól i Marečkovi, který měl v předchozích zápasech hodně střel ale žádná neskončila gólem. Poslední pátý zápas byl už pro děti moc, nedokázaly se soustředit na hru, takže jsme s Troopers prohráli. Musím pochválit všechny kluky, co se vystřídali v brance, protože se tam nikomu nechtělo. Jmenovitě Honzíka, Tomáška, Lukyho, Toma a Marečka. Pro Šárku to byl první turnaj a zvládla ho dobře. Mareček dostal loktem do nosu, ale nevzdal se a bojoval. Na závěr turnaje děti čekala odměna za celou sezonu v podobě medailí a sladkostí. Takže sezonu ukončili s úsměvem na tváři.

Odpoledne na turnaji bojovaly hned dvě družstva - Black a Pink. Družstva jsme rozdělili vyrovnaně, což jsme mohli prověřit hned v prvním zápase, kdy jsme se utkali proti sobě. Bylo to hodně vyrovnané a popravdě ani nevím, jak to skončilo. Na pozápasové poradě jsme se ale shodli, že jsme všichni z Židenic, takže jsme vlastně vyhráli všichni. V dalších zápasech jsme se utkali proti Hattricku, Gepardům a Troopers. Všechny děti byly moc šikovné a hrozně se od začátku sezony zlepšily. Kdybych měla jmenovat tak Luky, který teď měsíc netrénoval kvůli zlomené ruce, to na sobě vůbec nedal znát a v zápasech předvedl spoustu kliček a dokonce si i párkrát přihrál s Jášou. Jáša nastřílel spoustu krásných gólů. To samé ptatí i pro Tomáška a Matyho. Áďa Kostelecký a Daník Mynář několikrát vyvezli míček z obrany až k bráně a Áďovi se z toho dokonce podařilo dát gól. Artík měl za úkol neodpalovat míček a musím říct, že to zvládl perfektně. Neodpálil ani jednou a taky se mu podařilo dát gól. Teuška a Alexka bojovaly o každý míček. Proti Gepardům jsme hodně prohrávali, tak jsme si řekli, že náš cíl bude dát dva góly. O první se postaral Maty a pak to vypadalo, že už se nám to nepodaří, ale právě Alexka se asi deset sekund před koncem trefila. Všichni jsme pak měli velkou radost. První zkušenost s turnajem tady získaly Klaudinka s Agátkou. Na konci všichni dostali medaile a něco dobrého k snědku. Já si turnaj i celou sezónu moc užila a doufám, že děti také."