Liga elévek je také u konce. Na poslední turnaj vyjely holky do Klobouků u Brna. V prvním zápase se střetly s Bulldogs Brno. Druhé utkání odehrály proti domácímu družstvu Aligators. A v dalších dvou zápasech je čekaly týmy Hornets Brno ZŠ Horní a FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11. Vzhledem k tomu, že se jednalo o poslední turnaj, bylo jasné, že si jej holky budou chtít co nejvíce užít, ostatně jako každý jejich jiný turnaj. Co myslíte, cinkly medaile? 

Hodnocení trenérky elévek Anny Klvačové:

"V sobotu svůj poslední turnaj odehrál tým elévek, který se za zápasy musel vydat až do Klobouků u Brna. Holky věděly, že se jedná o jejich poslední ligový turnaj a hodlaly si ho podle toho taky patřičně užít. První zápas jsme se potkaly s Buldočkami. Holky měly trošku problém se do turnaje dostat, první polovina zápasu podle toho taky vypadala. Ve druhé polovině se ale už zvedly a to hlavně díky skvělému výkonu Ádi Kopřivové v bráně. 

Další dva zápasy byly velmi vyrovnané. Velkým překvapením byla ve druhém utkání Eliška Šobová, která vystřídala Áďu Kopřivovou v brance. Proti Aligators i Hornets se nám dařilo dávat hezké góly a na holkách bylo poznat, že je hra opravdu baví. 

Naše poslední utkání bylo proti Hattricku. V jejich asi nejsilnější sestavě byly na turnaji suverénně nejlepším týmem. A to se hned na začátku zápasu projevilo. Během první minuty jsme dostaly asi tři góly. V takový moment bylo poměrně těžké najít správnou motivaci a my jsme s tím taky bojovaly. Druhá polovina už vypadala ale daleko lépe. I když jsme vlnu gólů, která se na nás valila, úplně zastavit nedokázaly, rozhodně jsme ji zvládly zklidnit a zpomalit. Největší radost mi ale udělaly po zápase ohlasy holek, které - stejně jako já - vnímaly konec utkání velmi pozitivně. Chtěla bych moc poděkovat holkám za skvělou ligovou sezónu a taky rodičům, kteří obětovali volný víkend a přišli holkám zafandit."