Brněnský Sportpoint byl útočištěm pro další turnaj přípravek, kde i Židenice měly své zástupce. A to hned ze tří týmů. Přípravky Black, Pink a Blue tak poměřily síly s různými soupeři. Přípravka Black například otestovala dva týmy TROOPERS, poté domácí Bulldogs a také brněnské Gepardy. Družstvo Pink mělo dost podobné složení soupeřů a ještě navíc se střetla s židenickým třetím týmem Blue, který měl složení soupeřů také stejné, tedy Gepardi, Židenice, Bulldogs a TROOPERS.

Hodnocení trenérky Šárky Staré za tým Pink a Black:

"Přípravka Black, Pink a Blue odehrála v neděli 21.4. turnaj na SH Sportpoint. Dětí dorazilo 30, takže to vyšlo akorát na 3 družtva po deseti. Družstvo Black v růžových dresech hrálo na hřišti, kde byly silnější týmy Buldoků, Troopers a Gepardů. Družstvo Pink v černých dresech hrálo na hřišti, kde byly slabší týmy. Všechny zápasy týmu Pink byly vyrovnané, šance byly na obou stranách, podařilo se nám většinou vstřelit stejně nebo více gólů než soupeř. V brance předvedl perfektní výkon proti Židenicím Blue Martin Zlámal. Také Mikimu a Danovi se v brance dařilo. Nikdo další z kluků však do branky nechtěl, tak poslední zápas chytal zase Martin. 

Družstvo Black mělo hned na začátek nejtěžšího soupeře Bulldogs, kteří nás přehráli. Další zápas proti Troopers byl už trochu vyrovnanější. Třetí zápas proti holkám Gepardů byl vyrovnaný a velmi bojovný. Děti bojovaly o každý míček a hra se přelévala ze strany na stranu. Maty předvedl v brance perfektní výkon. Gepardi měli velkou brankářku takže bylo těžké se prosadit, ale povedlo se nám to 3x. V posledním zápase proti Troopers jsme do zápasu vstoupili laxně a vymstilo se nám to. Na našeho gólmana Adama šli často hráči 2 na 0. Adam se však nebál a spoustu střel chytil. V druhé polovině už hra vypadala lépe a podařilo se nám dát i nějaké góly. Celkově musím všechny pochválit za bojovnost, že se nebáli vyzkoušet kličky, které se učíme na tréninku. Pro Emmu to byl první turnaj a hned se jí podařilo vstřelit branku. Celkově jsme na turnaji měli 3 minipřípravkáře, kteří sbírají zkušenosti a doufáme, že je uplatní na poslední turnaji minipřípravek tento víkend."

Hodnocení trenéra Martina Peitla za tým Blue:

"První zápas jsme odehráli s Gepardy. Do tohoto zápasu jsme šli za tím si hlavně zahrát a užít si to. Naše hra na balónku byla sebevědomá a díky tomu se nám povedlo vstřelit pár gólů.

Do druhého zápasu jsme šli se stejným cílem jako do prvního takže si to hlavně užít. Čekali na nás naši spoluhráči z Židenic. Naše hra na balónku byla dobrá a dokázali jsme si vytvořit spoustu šancí. Kde se nám už tolik nedařilo bylo zakončení. Brankař soupeře naše šance likvidoval jednu za druhou.

Ve třetím zápase jsme hráli s Bulldogs. Náš cíl se stále nezměnil. K cíli se také přidala chuť dávat góly a radovat se z nich. Toto utkání bylo velmi vyrovnané. Soupeř zvládl lépe vstup do zápasu a vstřelil gól. Naši Dráčci se ale nevzdávali a bojovali až do konce zápasu. To pak přineslo góly do soupeřovy brány.

Čtvrtý a tím pádem poslední zápas tohoto turnaje jsme odehráli proti Troopers. Do tohoto zápasu jsme si dali stejný cíl jako po celý turnaj. Naše hra na míčku byla dobrá a dokázali jsme si vytvořit spoustu šancí a některé i proměnit."