Poslední turnaj sezóny mají za sebou i muži Židenic. Ti se ve svém posledním turnaji postavili týmům Aligators a Bulldogs Brno B. V prvním utkání se proti Aligátorům radovaly po první třetině Židenice, protože díky Hnaníčkovi a Danielovi se dostaly do vedení 2:1. Toto vedení ve druhé části ztratily a soupeř stav utkání srovnal. Za to Židenice neproměnily trestné střílení a navíc v závěru dějství musely čelit vyloučení. V poslední třetině využil přesilovou hru Lošťák, načež ale soupeř dvakrát navýšil a ujal se vedení. O vyrovnávací branku domácího brněnského celku se postaral znovu Lošťák. Jen minutu před konce však Aligators vstřelili branku, která překlopila vedení v jejich prospěch a tento výsledek udrželi až do konce. Z prvního utkání tak vyšel vítězně soupeř.

I ve druhém utkání proti Bulldogs se dostaly v průběhu první třetiny do vedení Židenice. Trefili se Kokeš a Lošťák a zajistili vedení 2:1. Ve druhém a třetím dějství už však navyšovali pouze Buldoci a Židenice tak své vedení ztratily. V každé třetině poslal soupeř za záda Gotschima dvě branky a tím rozhodli o konečném výsledku v jeho prospěch 5:2.

Letošní ročník Jihomoravské ligy mužů tak zakončuje tým na celkovém devátém místě. Podobně si vedl i loni, když skončil na osmé příčce. Letos se na výkonech výrazně podepsal Nicolas Kokeš svým bohatým bodovým přínosem. Během 25 zápasů nasbíral celkem 41 bodů, z toho vstřelil 29 branek.

Hodnocení trenéra mužů Michala Havelky:

"V prvním zápase proti Aligators jsme odehráli dobré utkání s poměrně zodpovědnou hrou na míčku a dodržením herního plánu. Utkání bylo značně vyrovnané a oba týmy mohly vyhrát. V celkově poměrně kontrolovaném zápase rozhodla chyba v poslední minutě, ze které soupeř skóroval.

Druhé utkání proti Bulldogs bylo z naší strany velmi dobře odehrané, v četných pasážích zápasu se nám i dařilo určovat tempo hry. Méně se nám dařilo se střelecky prosadit, čehož ve třetí části využil soupeř a utkání zlomil na svoji stranu.

Celkově jsme odehráli dvě herně slušná utkání. V druhé části sezony nás bohužel více trápí produktivita a proměňování šancí, což se přeneslo i do posledního turnaje. Celkové umístění v sezoně je samozřejmě negativní. Naopak velmi pozitivní je zapojení velkého počtu mladých hráčů, kteří jsou obrovským příslibem do budoucna a do celkového a tolik potřebného restartu mužského celku. Loňští, nebo stále ještě letošní junioři, letos nasbírali velmi důležité zkušenosti, které zcela jistě zúročí v dalších sezonách. Jsem přesvědčený, že to v budoucnu bude hodně poznat."