Společnost NeoVize patří mezi největší oční mikrochirurgická pracoviště v České republice. Od roku 2008 v Brně nabízí vysoce kvalitní chirurgickou léčbu očních vad a onemocnění. Díky profesionálnímu, osobnímu a vřelému přístupu se klinika brzy stala jednou z nejvyhledávanějších a nejúspěšnějších klinik v České republice. O tom svědčí i otevření dalších poboček a sesterských pracovišť v Praze, Bratislavě, Českém Těšíně, Popradě a Újezdu u Brna. Kromě spokojenosti pacientů se klinika těší oceněním Odpovědná firma roku 2014 a 3. místem v kategorii Firma roku v celostátní soutěži Hospodářských novin. Celkový počet provedených operací za 10 let existence brněnské NeoVize čítá 50 000.

„Velmi si ceníme podpory a partnerství s klinikou NeoVize. Jsme rádi, že nejen hráčům, ale také jejich nejbližším příbuzným, můžeme nabídnout nadstandardní péči o zrak a další výhody, které z této spolupráce pramení. Věřím, že bude přínosná pro všechny strany,“ okomentoval nové partnerství manažer klubu Lukáš Konvičný.

„Jsem ráda, že můžeme podpořit sportovní klub Florbal Židenice. Oční klinika NeoVize působí v Židenicích už od roku 2008, takže jsme s touto lokalitou pevně spjati a rádi se podílíme na jejím rozvoji. Současně platí, že zrak je velice důležitým smyslem, a to nejen pro sportovce. Velmi rádi budeme pečovat o zrak florbalistek a florbalistů i jejich blízkých. Na spolupráci se velmi těšíme,“ řekla ke spolupráci ředitelka kliniky Lenka Tuzová.

Více informací o oční klinice NeoVize najdete na webové stránce www.neovize.cz. Bližší informace k výhodám pro členy klubu naleznete v členské sekci.