Elévy čekal v sobotu výlet do Svitávky, kde odehráli další turnaj. Společným soupeřem družstev Pink i Black byl FBC Slavkov. Dále čelil tým Black soupeřům TROOPERS, TJ Sokol Hovorany a Aligators. Družstvo Pink pak další tři zápasy sehrálo s Sokol Brno I EMKOCase Gullivers, TJ SOKOL LETOVICE a Bulldogs Brno.

Hodnocení turnaje Davida Bednáře za tým Black:

"Elévské družstvo Black svůj další turnaj odehrálo ve Slavkově. Zážitkem byla už krátká jízda vlakem. Kluky vedeme především k samostatnosti, takže si po cestě tam i zpět každý hlídal svoji jízdenku. Na turnaji jsem po každém zápase nechal kluky nejprve zhodnotit sebe samotné a pak jsem každému doplnil svoji zpětnou vazbu, která byla vždy pozitivní a podporující do dalších utkání. 

Kdo utkání vyhrál nebo prohrál bylo pro kluky samozřejmě důležité, ale o tom jsem si s nimi vůbec nepovídal, jelikož nejde o věc, kterou mohou na hřišti ovlivnit jen oni sami. Hodně záleželo na soupeřích nebo kdo měl šťastnější ruku. Je klíčové, aby hráči měli s naší pomocí zejména prvotřídní představu o vlastních silných a slabých stránkách a neodváželi si z turnaje jen informaci typu: "Dva jsme vyhráli, dva prohráli." Ta jim do budoucna k ničemu není. 

Velice šikovní byli hráči zejména ve spolupráci a právě samostatnosti, za což jsem je moc chválil. Skvělé utkání zažil Tom Líkař proti Slavkovu, jelikož v něm vstřelil snad čtyři branky. Toho dosáhl velice dobrým pohybem bez míčku i s míčkem. Za turnaj chci také jmenovitě pochválit Vítka Mynáře, který vedl rozcvičky i domluvu nad sestavami a ve hře se jeho prvotřídní spolupráce ukázala na množství přihrávek, které spoluhráčům rozdal.

Po turnaji dostali kluci od klubu zmrzlinu, která v tropický, jarní den přišla vhod a cesta zpátky nám pak rychle uběhla."

Hodnocení turnaje Michaely Sabolové za tým Pink: 

"S elévy Pink jsme v sobotu brzy ráno vyrazili na jejich předposlední turnaj do nedaleké Svitávky. Cesta vlakem byla poklidná a utekla nám rychle. Kluci velmi dobře znali cestu, takže jsme šli rovnou na halu, kde už přijížděli i soupeři. Hráli jsme až druhý zápas, takže jsme měli hodně času se pořádně rozcvičit a zahřát se. 

První zápas jsme hráli proti domácím Gullivers Brno, zápas byl velice vyrovnaný a napínavý až do konce. S klukama jsme si dali cíl, dát si co nejvíce přihrávek, což se nám dařilo dobře. Kluci tam měli opravdu krásné akce a moc se mi jejich hra líbila. 

Druhý zápas jsme hráli proti Letovicím, kde jsme krásně proměňovali šance a dali jsme opravdu hodně gólů. V tomto zápase si připsal svůj první gól za elévy Vítek Pokorný a i svůj první gól za elévy Pink si připsal i Marek Valian, kluci z toho měli obrovskou radost a celý tým jim pěkně poblahopřál k prvním gólům. V tomto zápase chránil naši bránu Pavel Krejčí, který měl čisté konto. 

Třetí zápas jsme hráli proti Bulldogs Black. V první polovině jsme hráli opravdu dobře a měli jsme i větší gólový náskok než soupeř. Bohužel ale ve druhé polovině už jsme nedokázali dát i přes velmi pěkné kombinace žádný gól, soupeř byl více produktivní a dokázal nás přehrát. I tak jsem na kluky pyšná, protože bojovali až do poslední vteřiny zápasu a měli moc pěkné kombinace a zápas byl celou dobu v tempu. 

Čtvrtý zápas jsme hráli proti Slavkov Black, kdy jsme se opět zaměřovali na přihrávky, které se nám opravdu dařily a kluci si i vytvářeli pěkné kombinace. Zápas byl v tempu, dávalo se hodně gólů a kluky moc bavil. Potíž byla jen v tom, že jsme měli už zakoupené lístky na vlak a zápasy měly velké zpoždění, takže jsme pak museli spěchat, abychom vlak stihli. Naštěstí jsme nemuseli ani utíkat a vlak jsme stihli krásně. Na klukách bylo ve vlaku vidět, že si zápasy užili až z toho byli unavení.

Kluky musím moc pochválit za to jak se v zápasech povzbuzovali, dokázali spolu velmi dobře komunikovat, jak při rozcvičce tak i při tvoření lajn a celkově, jak na zápase fungovali, že šli do všeho na plno a nic nevzdávali!"