Florbal Židenice s potěšením oznamuje nového partnera! Stala se jím společnost adrkonzult, která se už od roku 2011 zabývá poradenstvím v nebezpečných přepravách, balením nebezpečných zásilek, tvorbou DG deklarací, školením osob a bezpečnostním poradenstvím ADR.

V čele společnosti adrkonzult stojí Ondřej Sokol. Velký židenický fanoušek, jehož dcera od roku 2020 hájí židenické barvy. Poradenstvím v nebezpečných přepravách se zabývá více než deset let. Nejdříve jako bezpečnostní poradce ADR, poté jako poradce pro odesílání nebezpečných věcí po moři dle předpisu IMDG-CODE a čtyři roky již radí při přepravě nebezpečných věcí letecky dle předpisu IATA- DGR. Mezi jeho zákazníky patří výrobní, obchodní, dopravní, stavební a vodárenské společnosti či zemědělská družstva. Velmi jednoduše se tak jeho zákazníkem může stát každý, kdo nějakým způsobem manipuluje s nebezpečnými látkami.

"Pro spolupráci s Židenicemi jsem se rozhodl proto, že díky dceři, která zde hraje, mám možnost nahlédnout trochu pod pokličku. Líbí se mi, že u dětí nejde v první řadě o výsledky, ale o vypěstování lásky ke sportu a vybudování přátelství. Věřím tomu, že pokud se toto podaří, tak i výsledky časem přijdou," vysvětluje rozhodnutí podpořit klub Ondřej Sokol. 

"Je na první pohled patrné, že celá rodina Sokolů florbalem žije a že je hrozně baví. Uvidíte ji téměř na všech zápasech žen, na všech klubových akcích. Ondrovi je navíc sympatická naše filozofie výchovy mládeže a to, kam chceme směřovat. Rozhodnutí podpořit nás i finančně tak ukazuje, že klubu věří a že mu na jeho rozvoji skutečně záleží. Tato podpora nás tak těší dvojnásob," prohlásil k novému partnerství manažer Lukáš Konvičný.

Sokolova společnost adrkonzult klubu pomohla finančně již na konci loňského roku, kvůli změně firemní vizuální identity však čas na prezentaci přichází právě nyní. 

Další informace o novém partnerovi najdete na webu, Facebooku či Instagramu.

Děkujeme za podporu!