Vánoce už klepou na dveře a stejně tak náš celoklubový vánoční turnaj. Ten se i letos uskuteční v brněnských Maloměřicích a my budeme moc šťastní, pokud budete jeho součástí a přijdete si předvánoční čas zpříjemnit na tuto naši tradiční akci.

Turnaj se uskuteční v pondělí 18. prosince 2023 a vypukne od 17:00 ve sportovní hale v Maloměřicích. Turnaje se mohou zúčastnit všichni. Malí, velcí, babičky, dědečci, rodiče, sourozenci, nebo třeba trenéři. Všechny spravedlivě rozdělíme do týmů tak, aby měl každý šanci na vítězství. Pokud máte zájem se turnaje zúčastnit je nutné vyplnit přihlášku, kterou již najdete v členské sekci. Můžete si vybrat, zda budete střílet góly, nebo bránit vaši svatyni. Na turnaji nám také klidně můžete vypomoct s organizací. Vše tedy zaznamenejte do přiloženého formuláře a my s vámi budeme počítat. Všechny týmy dáme do kupy tak, abyste nejpozději 15. prosince věděli, s kým budete hrát. Váš tým bude mít vždy kapitána z řad A-týmu žen, nebo týmu mužů. Tím tak dáváme členům příležitost poznat hráčky a hráče více, než jen ze hřiště. 

Pro letošní rok máme připravené i dvě novinky. Během tohoto turnaje budete mít k dispozici měření zraku a své výsledky budete moci prokonzultovat s odborníkem. Součástí vánočního turnaje totiž bude stánek s Oborovou zdravotní pojišťovnou, která se postará o doprovodný program. Druhou novinkou bude Židenický bazárek. Tam můžete přinést židenické oblečení, které už nenosíte a na oplátku si odnést to, které vám bude sedět. A i když sami nic nedonesete, můžete bazárek využít k tomu, abyste ostatní zbavili toho, co již nevyužijí. Vše samozřejmě bez jakéhokoliv poplatku. K dispozici bude také fanshop, takže pokud vám ještě chybí některé dárečky, určitě nás neváhejte v hale najít. 

Tak se na vás v pondělí 18. prosince budeme těšit a věříme, že opět dorazíte v hojném počtu a dobré náladě!