Ing. Petr Pytlík Ph.D. se stal novým partnerem klubu. Pan Pytlík se zabývá profesionálními překlady z a do německého jazyka, nabízí také odborné jazykové kurzy v němčině a spoustu dalšího. Mezi jeho pravidelné klienty patří strojírenské společnosti, grafická studia, společnosti zabývající se pronájmy nemovitostí, ale také například Národní divadlo Brno.

„Florbalové Židenice mají velké sportovní srdce. Jsou sympatickým klubem, v dětech probouzí nadšení pro sport, rozvíjí týmového ducha a snaží se vychovávat zdravé a silné osobnosti. Ačkoli se sportu věnuji spíše okrajově a nemám na něj talent, Florbal Židenice si mou podporu zaslouží,“ prohlásil ke spolupráci sám Petr Pytlík.

„Současná situace opravdu není jednoduchá. Velké množství firem, podnikatelů či spolků je zasaženo všemi nařízeními a opatřeními, o to více si podpory pana Pytlíka vážíme. Jsme velmi rádi, že se rozhodl náš klub v těchto krušných časech podpořit," řekl o novém partnerovi manažer Lukáš Konvičný. 

Pokud máte zájem o překlady textu z nebo do německého jazyka, o odborné kurzy německého jazyka, případně další podobné služby, neváhejte se panu Pytlíkovi ozvat. Kontakt najdete ZDE.