OHL ŽS je od roku 2003 součástí celosvětově působící skupiny OHL, která v červenci tohoto roku představila novou korporátní identitu u příležitosti 110. výročí své existence. Na první pohled nejvíce upoutá nová barevná kombinace akvamarínové s tmavě modrou. Nyní tedy budete nejen na utkáních Extraligy žen vídat nové logo našeho partnera, které symbolizuje pokrok, tradici a důraz na udržitelnost životního prostředí.

Společnost OHL ŽS patří mezi největší a nejvýznamnější stavební společnosti v České republice. Zabývá se komplexní realizací stavebních děl, jejich modernizací, údržbou i rekonstrukci. Patří mezi nejúspěšnější hráče ve svém oboru.

Mezi nejvýznamnější realizované stavby této firmy v Jihomoravském kraji patří například nedávná rekonstrukce Janáčkova divadla oceněná jako nejzdařilejší rekonstrukce staveb a objektů roku 2019  v soutěži Stavba Jihomoravského kraje. Ve stejném ročníku této soutěže se na prvním místě v kategorii Dopravní a inženýrské stavby umístil projekt modernizace a elektrizace trati Hrušovany u Brna – Židlochovice realizovaný také naším partnerem. Z budov, které můžete vidět v centru města, je s firmou OHL ŽS spojený areál Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, jehož rekonstrukce se v roce 2018 umístila na druhém místě v kategorii Rekonstrukce staveb a objektů, opět v soutěži Stavba Jihomoravského kraje. Na jih od Brna pak stojí za to vyrazit nejen za krásami Pálavy a dobrým vínem, ale také za stavbou, která získala v roce 2017 Českou cenu za architekturu a řadu mezinárodních ocenění. Řeč je o unikátním muzeu ukrytém pod zemí, o Archeoparku Pavlov.

Společnost OHL ŽS podpořila židenický florbal v uplynulých dvou sezonách a podpoří jej i v dalším soutěžním ročníku. Navíc letos výrazně finanční podporu navýší. Zařadí se tak mezi hlavní partnery klubu a pomůže mu v jeho dalším rozvoji.

„Investice do sportu je investicí do zdravé budoucnosti celé společnosti. Je pro nás radost být součástí budování solidní české florbalové základny a podporovat brněnský klub, který rozvíjí talent a sportovního ducha mladých sportovců a má skvělé výsledky“, uvádí Ing. Roman Kocúrek, generální ředitel společnosti OHL ŽS, a.s.

"Prodloužení spolupráce se společností OHL ŽS je pro nás výbornou zprávou. Pokračujeme již třetím rokem a letos s velmi podstatným navýšením podpory. Čehož si zvláště v této stále nejisté době ohromně vážíme. Je to pro nás zároveň odměna za to, jak pracujeme a že je tak významná společnost se spoluprací s námi spokojena. Moc děkujeme a těšíme se, co společně v budoucnu vymyslíme," komentuje prodloužení spolupráce manažer klubu Lukáš Konvičný.