V sobotu odehrály juniorky další domácí utkání na hale VUT v Brně proti svému soupeři Tatran Střešovice. Ačkoliv výsledek utkání mluví jasně, domácí nepředváděli vůbec špatnou hru. Skóre otevírala po uplynutí devíti minut hostující Máchová. Na úvodní branku však brzy zareagovala domácí Klvačová, která vyslala nechytatelnou střelu za záda Bartošové a na dlouhou dobu stav utkání srovnala. Ve druhé části se dostaly dokonce Židenice do vedení zásluhou Jančové. Vedení však opět dlouho nevydrželo a Tatran vyrovnal. Do konce třetiny se mu také povedlo navýšit a domácí hráčky svůj náskok ztratily. S jednogólovou ztrátou vkročily Židenice do poslední části hry, ve které se jim nedopařilo výsledek zápasu zvrátit. Tatran dvakrát navýšil, poté šli domácí do šesti a tuto situaci využili ve svůj prospěch. Finální tečku za zápasem ale udělal soupeř a odvezl si z Brna výhru 6:3.

V neděli se juniorkám tolik nedařilo a nemohly se dostat do hry. V utkání proti FBS Olomouc dominoval spíše soupeř. V první části se dostal do vedení díky dvěma gólům v relativně rychlém sledu. Ve druhé třetině si vytvořily hráčky Olomouce pohodlné vedení, když navýšily o další čtyři branky. V úvodu třetího dějství tak Židenice ztrácely na soupeře 6 branek. Hostí nepřestávali navyšovat. Gól Židenic přišel až v 56. minutě z hole Báry Zemánkové. To bylo ze strany domácích vše a v zápase tak juniorky padly poměrem 1:10.

Hodnocení trenérky juniorek Evy Filipové:

"Zápas s Tatranem se nesl ve stejném duchu jako v prvním duelu, avšak s větší produktivitou v útoku z naší strany. Od samého začátku jsme vstoupily do hry nadstandardně dobře a aktivně jsme se zapojily jak do útočných akcí, tak do obrany. Zodpovědně jsme si hlídaly soupeřky, prosazovaly se individuálními akcemi, postupným útokem tvořily gólové šance a hrály sjednoceně. Jednalo se o velmi vyrovnaný souboj, kde se nakonec rozhodujícím faktorem stala přesnost střelby. Tatranu se podařilo lépe zužitkovat vytvořené šance a tak z velmi podařeného zápasu odcházíme bohužel bez bodu. Nicméně věřím, že předvedený výkon nás posílí a motivuje v naší další práci.

Víkend jak nebe a dudy. Velmi rozdílné výkony, kdy ten s Olomoucí nebyl úplně nejšťastnější. Nedokázaly jsme bohužel navázat na předešlé povedené utkání a trápily se po celý zápas. Olomouc sehrála zápas velmi dobře a strávila převážnou míru času na míčku. My jsme nedokázaly dostatečně rychle reagovat na protihráčky a nějaké situace řešily celkem naivně. Z toho minima, co jsme si vytvořily většina víceméně nedopadla. V zápase nám to spíše nefungovalo, než fungovalo. Ale i o tom ten sport je a je potřeba umět se poprat s každou situací. Někdy výsledky nejsou okamžité a vyžadují čas a úsilí."