Ve znamení městského derby se neslo 9. kolo 1. ligy juniorek, ke kterému nastoupily Židenice a Bulldogs Brno. Hned ve druhé minutě otevírala brankový účet Stuchlíková z Bulldogs. Další gól v průběhu třetiny přidala Čižmárová. Židenice tak v první polovině první třetiny prohrávaly 2:0. Zásluhou Veroniky Strakové dokázaly snížit na rozdíl jedné branky. I přes to, že se Židenice pokoušely o vytváření akcí, nepovedlo se jim žádnou zakončit gólem. Závěr třetiny si nedokázaly pohlídat a soupeřky vstřelily gól do šatny, kterým si opět zajistily dvoubrankové vedení. Druhá třetina přinesla gólovou smršť Bulldogs. Během dvou minut dokázaly soupeřky odskočit na rozdíl šesti gólů. Tuto vlnu zastavila Anna Klvačová svým gólem na 7:2. Poté se situace uklidnila a třetina se bez většího zvratu dohrála. Svůj výsledek si chtěly hráčky Bulldogs pojistit a tak do posledního dějství vletěly a hned v úvodu dvěma slepenými góly opět navýšily. Následovalo vyloučení židenické Žákové. Oslabení Židenice zvládly bez problému a gólových příležitostí opět ubylo. Střelou z dálky opět zkorigovala stav Klvačová. Na její gól zvládly hráčky Bulldogs ještě zareagovat a o 11. gól soupeře se postarala Anna Sládková. Konečný stav na tabuli tak ukazoval ve prospěch soupeře výsledek 11:3.

Už tento víkend 4. a 5. listopadu se juniorky představí opět na domácí půdě. Na brněnském VUT vyzvou pražské celky ACEMA Sparta Praha UNYP a BLACK ANGELS.