V neděli na svá utkání odcestovali junioři do Hodonína, kde se střetli se dvěma silnými soupeři. Nejdříve s lídrem tabulky - TROOPERS.

Na úvodní branku Ulbricha dokázal soupeř rychle zareagovat a první třetina skončila nerozhodným stavem 1:1. Druhá část byla brankově mnohem bohatší, avšak ne pro hráče Židenic. Soupeř nejdříve neproměnil trestné střílení, ale poté si příležitosti vytvořil v samotné hře. V rozmezí čtyř minut navýšil o pět branek. Třetinu zakončil židenický Kasal a stav snížil. Ten střílel druhou branku i v závěrečné třetině a o snížení se postaral také Krahula, který využil šanci v přesilové hře. V průběhu poslední třetiny ale navýšil soupeř ještě o dva góly a Židenice tak porazil 4:8. Nutno ale podotknout, že ve vzájemném listopadovém klání dokázal tento brněnský soupeř vstřelit o 10 branek více a Židenice tak mnohem více potrápit.

Druhým soupeřem bylo Znojmo. V tomto utkání výhru soupeře řídil Jakub Votava, který vstřelil celkem čtyři branky. Na úvodní gól Znojma pohotově odpověděl Kasal, kterému se střelecky dařilo už v předchozím utkání. Brzy poté ale Znojmo navýšilo zásluhou zmíněného Votavy. V úvodu druhé třetiny tento hráč dokonal hattrick a pro svůj tým získal příjemný tříbrankový náskok 4:1. Znojmeský celek nedokázal využít přesilovou hru a tak se Židenice mohly radovat z ubráněného oslabení, po kterém brzy skóroval znovu Kasal. Druhá třetina skončila poměrem 6:2 pro Znojmo. To byl také konečný výsledek zápasu, jelikož brankáři na obou stranách své svatyně ve třetím dějství zamkli a za svá záda nepustili jedinou branku.

Hodnocení trenéra juniorů Simona Nobilise:

“První zápas jsme začali lépe než soupeř, vstřelili jsme první gól a první třetinu jsme byli lepším týmem. V druhé třetině jsme vypustili a soupeř si vzal zápas do svých rukou a my už nedokázali zareagovat.

Druhý zápas jsme se Znojmem jsme měli velkou motivaci vyhrát, bohužel soupeř se ujal vedení hned ze začátku a my jsme celý zápas doháněli. Utkání rozhodla naše neefektivita při zakončení a ztráty ve středu hřiště.

Celý turnaj bych nehodnotil ani pozitivně ani negativně, bylo nás málo hráčů ale mohli jsme i tak předvést více.”