Na domácím turnaji se židenickým dorostencům dařilo, když v obou utkáních své soupeře porazili.

Nejdříve nastoupili k utkání proti FBK Atlas Blansko. Do zápasu lépe vstoupily domácí Židenice. Úvodní část hry patřila pouze jim. Hned v prvních vteřinách utkání se prosadil Matěj Chovanec, který po přihrávce Matěje Bařáka skóroval a otevíral brankový účet. Jen pár minut poté znovu přihrával Matěj Bařák, tentokrát však Štěpánovi Vašíčkovi, který taktéž neminul a svůj tým poslal do dvoubrankového vedení. Do konce první patnáctiminutovky ještě navýšil Marek Válek a druhou trefu zaznamenal Štěpán Vašíček. Na výsledkové tabuli tak skóre po první třetině hrálo jasně pro Židenice 4:0. Ve druhé části domácí opět nepolevovali. Pátou branku v utkání vstřelil Petr Svoboda a následoval ho Tomáš Caha, který skóroval v přesilové hře. Druhou přesilovou hru Židenice sice nevyužily, avšak záhy po jejím skončení navýšil Štěpán Vašíček, který si tak vystřelil v tomto zápase hattrick. Na 8:0 zvyšoval Erik Ondráš. Na tuto branku soupeř stihl rychle reagovat. V průběhu druhé části tak Blansko snížilo na 1:8. Ani ve třetím dějství Židenice svého soupeře nešetřily. K vidění byl druhý hattrick v tomto zápase, který dokončil Petr Svoboda. Na vysokém výsledku se dále podílel gólem v závěrečné třetině Matěj Bařák a Tomáš Caha. Vteřinu před koncem utkání pak zkorigoval soupeř stav na konečných 2:12. Brněnští Draci tak v prvním utkání dne porazili vysoko soupeře z Blanska a zapsali si 3 body do tabulky.

Druhý zápas proti FBŠ Hummel Hattrick Brno B již nebyl tak jednoznačný. Židenice se sice během první části dostaly do dvoubrankového vedení zásluhou Vašíčka a Chovance a i do druhé části vstoupily úspěšně druhou brankou Matěje Chovance, avšak během druhého dějství se soupeř probudil a zvládl zápas vyrovnat. Vyrovnávací gól vstřelil Hattrick ve své přesilové hře. Do konce dějství, ale domácí znovu překlopili výsledek ve svůj prospěch, když se trefili David Němčanský a Marek Válek. Druhé vyloučení Tobiáše Vojíka v této třetině již soupeř nepotrestal. V závěrečném dějství se snažil Hattrick Židenice dotahovat. Na branku Matěje Chovance, který zkompletoval v tomto utkání hattrick reagoval soupeř brzy. Poté, co sedmou branku Židenic utkání vstřelil Erik Ondráš, následovala přesilová hra domácího celku. V ní byl úspěšný Štěpán Vašíček a navýšil tak skóre na 8:4. V závěru vstřelil brněnský Hattrick ještě 5. gól, ale to však na výhru nestačilo. Židenice si odnesly i z druhého utkání vítězství 8:5.

Hodnocení trenéra dorostenců Dominika Němčanského:

"Do prvního utkání jsme vstoupili přesně tak, jak jsme si řekli v šatně. Vstřelili jsme rychlé dva góly a tím jsme soupeře donutili změnit svůj defenzivní styl hry. Soupeř tak musel svou hru daleko více otevřít a nám se tak otevírálo spoustu prostoru pro naši kombinaci. Prakticky po celou dobu zápasu jsme hru měli pod kontrolou a vytvářeli si opravdu pohledné a účinné akce. Nakonec se nám podařilo podruhé v sezóně překonat hranici deseti vstřelených branek a to i přes spoustu neproměněných šancí, které jsme si vytvořili.

Druhé utkání nám bohužel nezačalo příliš dobře a skoro po celou dobu první třetiny byl soupeř rychlejší a aktivnější. V tento moment nás skvěle podržel náš gólman Martin Starý a hlavně díky jeho výkonu jsme odskočili na rozdíl 2 branek. Ve druhé třetině se soupeři podařilo třemi rychlými a šťastnými góly srovnat. V tento moment se ukázalo poučení z předchozích zápasů a mentální síla týmu, když jsme se velice rychle dokázali dostat zpět do zápasu a ten nakonec dovést až do zdárného konce."