Starší žáci zažili parádní turnaj v neděli v Tuřanech. Ve svých dvou zápasech nadělovali spoustu branek a své soupeře rozstříleli. Nejdříve vyzvali na souboj brněnské Gepardy, kterým nedali téměř čichnout k míčku. Už v úvodu se prosadil Tomáš Caha a Jakub Starý, kteří zajistili pohodový vstup do zápasu a dvoubrankové vedení. Po odbráněném oslabení ve střelbě pokračovali. Na Cahu se Starým navázal Pokora. Brankou soupeře se nenechali kluci vůbec rozhodit a do konce třetiny další gól přidal ještě Vojík. Po první části tak Židenice mohly být spokojené s vedením 4:1. Pokora, Helis a Kolář přidali branky v druhé třetině a navýšili tak na 7:1. Ani v závěrečné části hry nenechali kluci Gepardy hrát. Svoji trefu proměnil Knotek a druhou branku v zápase zaznamenal Helis a Vojík. Konečný výsledek ve prospěch Židenic se zastavil na poměru 10:1.

Do druhého utkání dne proti Znojmu vstoupili kluci se stejnou vervou. Tentokrát svého soupeře vynulovali a Eda Novák tak odešel ze zápasu s čistým kontem. První třetina měla pouze jednoho střelce branky a tím byl Jakub Starý. Ve druhé třetině to Židenicím padalo mnohem více. Trefili se Bařák, Knotek, Pokora a dvakrát Caha. Po dvou třetinách tak vedli brněnští 6:0. V posledním dějství žáci přidali dalších sedm branek a zajistili si tak vysoké vítězství 13:0. V závěru navyšovali díky Helisovi a Bejčkovi, kteří se trefili dvakrát a po jedné brance přidali ještě Kolář, Caha a Pokora.

Z obou utkání tak kluci vyšli jednoznačně vítězně a připsali si dalších 6 bodů.