Dorostenci mají za sebou úspěšný turnaj. V sobotu si totiž v Křenovicích dokázali poradit s oběma svými soupeři. Ačkoliv se první zápas vyvíjel lépe pro domácí, kteří si vytvořili během první třetiny náskok, dokázaly Židenice zabrat a předvést parádní obrat. Pouze 6 minut jim stačilo k tomu, aby nepříznivý stav 0:3 srovnaly na 3:3. Aligators ještě v úvodu třetí třetiny překlopili vedení na svoji stranu, ale do konce utkání se trefili žideničtí David Chajda a David Pokora a tím zajistili těsnou výhru 5:4 pro Židenice. 

Druhé utkání proti Břeclavi se klukům podařilo dostat pod kontrolu už od začátku. První třetina sice skončila remízou 1:1, v úvodu druhé Břeclav navýšila, ale pak se brněnští Draci rozjeli. Za dvě minuty bylo opět vedení na světe. David Chajda, Matěj Bařák a Matěj Chovanec dostali svůj tým do vedení 4:2. Toto vedení se jim podařilo udržet a postupně navyšovat. V zápase dokonal svůj hattrick Matěj Bařák a branku přidal také Lukáš Ulbrich. I druhé utkání tak dorostenci zvládli a do Brna přivezli celkem 6 bodů.

Komentář trenéra dorostenců Simona Nobilise:

"V zápase s Aligators jsme nezačali dobře. Dostali jsme dva rychlé góly a pak i třetí. V tomhle bodě si kluci vzali zápas do svých rukou, ukázali že jsou velmi samostatní a dokáží spolupracovat. Změnili si styl naší hry a dokázali dostat zápas do stavu 4:4. Na konci třetí třetiny jsme vstřelili gól a nakonec ubránili hru soupeře v šesti a vybojovali tak cenné vítězství.

Zápas s Břeclaví začal lépe pro nás, vstřelili jsme první dva góly. Hned poté jsme začali hrát tak na padesát procent a kluci vypadali jako kdybychom už dávno vyhráli. Nakonec soupeř neukázal moc individuálních dovedností a nepovedla se mu ani hra v šesti a my jsme si dokráčeli k vítězství.

Celý turnaj bych hodnotil spíše pozitivně, protože kluci prokázali že jsou samostatní a umí dobře spolupracovat a začíná se projevovat ta práce na trénincích v zápasech. Negativní je zbytečná uspokojenost a nepodání stoprocentního výkonu v druhém zápase."