Dorostenky se na domácím turnaji na VUT utkaly se Zlín Lions a Bulldogs Brno. Během utkání se Zlín Lions už v první minutě využil soupeř chyby v obraně a vstřelil úvodní branku v zápase. Dlouhou dobu byl stav utkání stejný, i když tyčky zlínské branky alespoň dvakrát zazvonily. Až ke konci druhého dějství se znovu prosadil šťastnou trefou soupeř, který z dorážky trefil vysoký míček ze vzduchu zpět do brány. Krásnou individuální akcí zareagovala na stav utkání Žampachová. Ta si prorazila cestu téměř z vlastní poloviny až k bráně Lvic a povedenou střelu umístila nad horní tyčku. Snížila tak stav utkání na 2:1. Ve třetí třetině ale Zlín přidal další branku a i přes vydařenou hru na míčku nedokázaly Židenice stav utkání zvrátit a v tomto zápase padly 3:1. Ve druhém zápase čelily dorostenky hráčkám Bulldogs. Navzdory tomu, že nedokázaly ani jednu střelu dostat za záda brankářky, jejich výkon byl velmi povedený. Po první části ztrácely na Bulldogs pouze jednu trefu. Ve druhé třetině šla vidět ztráta sil, které Bulldogs využily a odskočily o další 3 branky. Do posledního dějství sesbíraly Židenice ještě poslední zbytky sil a soupeři nedovolily žádný velký závěr. Ve třetí třetině se tak hráčky soupeře dokázaly prosadit stejně jako v první třetině jedinou brankou a odnesly se výhru 5:0.

Hodnocení trenérky Natálie Janečkové:

“Holky odehrály parádní turnaj a dokázaly se koncentrovat na oba dva zápasy. Bohužel nám to výsledkově nevyšlo, ale jednalo se o jedny z nejlepších výkonů. V zápase se Zlínem nám v úvodu zvonily hned dvě tyčky. Troufnu si říct, že jsme byly lepším týmem a dokázaly jsme hrát mnohem více na míčku a tvořit pohlednější situace. Ne všechny jsme však dokázaly zakončit. Proměňování šancí nám znemožňovala absence hráčky před brankou, která by ztížila výhled brankářce, nebo by odražený míček do brány dorazila. Do obrany však dobře odehrané utkání. Soupeře jsme nepustili k ničemu velkému, pouze potrestal naše 3 chyby. V průběhu utkání nás limitovaly síly, o které jsme přišly vlivem nízkého počtu hráček, ale o to větší pochvalu hráčky mají za to, jak utkání zvládly. Ve druhém zápase jsme nastoupily proti Bulldogs. Tento tým je ve všech směrech vyspělejší, ale myslím, že jsme si s ním dokázaly dobře poradit. Mrzí mě, že se holkám nepodařilo dát alespoň pár gólů, protože za ten výkon by si to zasloužily a výsledek by nevypadal tak krutě. V první třetině jsme parádně bránily a velkou zásluhu na úspěšné třetině má brankářka Nelča, která vystřihla několik chvályhodných zákroků. Došlo také na pasáže, kdy jsme dokázaly hrát déle na míčku a soupeři jej nepůjčit. I přes to byl poměr držení míčku lepší pro soupeřky. Ve hře mi chyběla větší aktivita křídel, které by vyvíjely tlak na hráčky s míčkem a nutily je k chybám. Tímto jsme nechaly Bulldogs hrát a rozehrávat bez větších obtíží. Škoda druhé třetiny, ve které jsme dovolily Bulldočkám odskočit na výrazný rozdíl. Obecně hodnotím turnaj pozitivně a chválím holky za výkony."