V neděli junioři odehráli dvě složitá utkání v rámci své ligy. V brněnských Tuřanech je vyzvali domácí TROOPERS a poté poměřili síly s týmem z Valašska - Florbal Vsetín. První utkání řídil od začátku soupeř a s góly nešetřil. První branka na straně Židenic padla zásluhou Tomáše Drobka ke konci prostředního dějství, avšak tím pouze snížil na 13:1, což už nic velkého na zápase nezměnilo. TROOPERS pokračovali ve své jízdě dál. Skóre se zastavilo až na konečných 18:1. Třetí TROOPERS tak proti předposledním Židenicím jasně potvrdili roli favorita. Ke druhému utkání nastoupili junioři proti Vsetínu. Ten byl naladěný podobně jako soupeř z předchozího klání. Vsetínu však zprvu dokázaly Židenice vzdorovat mnohem více. V úvodu první třetiny se soupeř dostal velmi brzy do dvoubrankového vedení, avšak další navýšení zastavil Kasal, který snížil na 1:2. Následovaly další dva góly Vsetína, na které Židenice opět našly odpověď. Tentokrát se o ni postaral Krahula. Druhou třetinu dirigoval pouze soupeř, ačkoliv brněnští měli možnost snížit po nabídnuté přesilové hře. Tu však nezužitkovali. Ani třetí gól Židenic z hole Svobody nic na výsledku nezměnil, protože ve třetím dějství nepřestával Vsetín stále útočit a své šance proměňovat. I ve druhém utkání se soupeřem z vrchních pater tabulky tak junioři padli vysoko 13:3.