Dorostenky v neděli odehrály 10. kolo ve své lize, kde je nejdříve na SportPointu vyzval domácí tým Bulldogs Brno a ve druhém zápase se střetly s TJ Znojmo LAUFEN CZ. V rámci dohrávky pak vyzvaly Znojmo znovu v odvetě.

První nedělní zápas proti Bulldogs Brno vypadal dobře, když dokázaly dorostenky hrát celou první třetinu se svým soupeřem vyrovnanou hru. To se podepsalo také na výsledku po první třetině. Na úvodní branku brněnských Bulldogs dokázala celkem bez problému odpovědět Vendula Žáková, která zajistila první gól Židenicím. Bohužel, i když se zápas vyvíjel slibně, to byla jediná branka, která v utkání padla. Soupeř do druhé třetiny zvýšil obrátky, což mladé Dračice mírně zaskočilo a nedokázaly rozjeté hráčky Bulldogs zastavit. Domácí celek tak zvítězil poměrem 8:1.

Ve druhém zápase pak dorostenky čelily třetímu týmu tabulky, TJ Znojmo LAUFEN CZ. Vstup se povedl na výbornou především mladším hráčkám, díky kterým se Židenice dostaly v úvodní třetině do dvoubrankového vedení. Velice pohlednou hrou nenechaly soupeře příliš hrát. K pocitu, že zápas mají Židenice ve svých rukou přispěla také přesilová hra, ve které dokázaly hrát na míčku a tvořit si šance. V závěru druhé části přišla branka z hole znojemské hráčky, která využila zmatku před bránou a míček do ní uklidila. Znojmo se sice dostalo na kontakt, avšak předváděná hra Židenic nasvědčovala tomu, že zápas zvládnou dotáhnout do vítězného konce. A to se taky stalo. Ve třetí třetině ještě o gól navýšila Žampachová, načež Znojmo zvládlo odpovědět, avšak už nedovedlo zápas Židenicím znepříjemnit a o vítězství je připravit. Vítěství 3:2 si tak odnesly brněnské hráčky.

Odveta zápasu se Znojmem se konala hned v úterý. Netradiční den utkání byl zvolen pro dohrávku lednového střetnutí, které bylo odloženo kvůli účasti na Gothia Innebandy Cupu. Židenice už věděly, že zápas nebude jednoduchý a že Znojmo umí potrápit. Úvod utkání ukázal, že výkonnost obou týmu je dost podobná. Oba dva týmy chtěly hrát na míčku a tvořit si šance a tak nebylo nouze o zákroky brankářek na obou stranách. V první části hry nepadl jediný gól. Ve druhé třetině se povedlo Židenicím proměnit několik svých šancí a vytvořily si dvoubrankový náskok. Soupeř věděl, že na domácí bude platit tlak a tím jej několikrát zahnal do úzkých. Brněnské hráčky se však s touto situací dokázaly dobře poprat a i přes vyvíjený tlak Znojma ubránily i závěrečnou třetinu, ve které Znojmačky dvakrát skórovaly. V utkání se blýskla hattrickem Adéla Žampachová a jednou brankou přispěla k výhře 4:3 Barbora Gajdošová.