V sobotu odehrály 9. kolo své ligy dorostenky. Ty se nejdříve utkaly s FBC Dragons a později nastoupily proti FBŠ Hummel Hattrick Brno. Ačkoliv hned v první minutě prvního utkání vstřelila úvodní branku hráčka soupeře, Židenice dovedly ještě do konce třetiny vyrovnat. O vyrovnávací gól se postarala Adéla Žampachová. Ve druhém dějství se prosazovala Anna Škorpíková, která tímto svůj tým poslala poprvé v zápase do vedení. Toto cenné vedení už si holky nenechaly vzít a do třetí části hry vstupovaly s brankovým náskokem. O třetí gól se postarala Sofie Pechurová a soupeři se pomalu vzdalovaly body. Ve 27. minutě však přišlo vyloučení židenické hráčky a přesilovou hru kyjovské holky využily. Do konce utkání zbývalo 9 minut a Židenice vedly rozdílem jen jedné branky. Podruhé v utkání se ale trefila Sofie Pechurová a znovu zajistila větší náskok. Soupeř se však nedal a bojoval dál. To mu přineslo ovoce, protože opět snížil na rozdíl jediné branky. Finální tečku za zápasem ale udělala Magda Jansová, která vstřelila 43 vteřin před koncem poslední gól utkání a zvýšila tak na 5:3. Židenice si tak poprvé v sezóně bez problémů poradily se svým soupeřem a odnesly si výhru za 3 body.

Druhý zápas byl na branky naopak chudý. V první třetině se trefila Skalníková a na dlouhou dobu poslala Židenice do vedení. Trvalo 16 minut než padla další branka v tomto utkání. Bohužel však přišla z hole soupeře a znamenalo to vyrovnání. Ještě šest minut před koncem zápasu byl stav nerozhodný. Poté ale přišel další gól a o odskok se postaraly opět hráčky soupeře. Z tohoto utkání sice Židenice odcházely jako poražený tým, avšak jedná se o nejlepší výsledek za poslední 4 vzájemné zápasy v této sezoně s Hattrickem.

Hodnocení trenérky dorostenek Evy Filipové:

"I když jsme do Znojma odjely ve velmi chudém počtu, tak to nebylo znát. Holky odmakaly oba zápasy na sto procent. V utkání s Dragons jsme měly kontrolu nad hrou a dařila se nám hra na útočné polovině. Udržování konstantního tempa nám vyšlo skvěle v obou zápasech. Holky dokázaly ze sebe dostat maximum i v závěrečné fázi, kdy jsme se snažily dotáhnout jednogólové manko v duelu s Hattrickem. Bohužel nám přesto chybělo štěstíčko v koncovce. Holky mě mile překvapily kombinační hrou, do které se zapojila celá lajna. Celkově lze říci, že tento turnaj byl úspěšný jak z hlediska individuálních výkonů, tak zejména co se týče týmové spolupráce."