A-tým starších žáků se v sobotu střetl se záložním týmem Bulldogs Brno a Hornets Brno ZŠ Horní. První zápas byl až do konce druhého dějství vyrovnaný. Úvodní branku vstřelil Kolář, poté Bulldogs srovnali a navýšili. O vyrovnávací branku Židenic se postaral David Pokora. Následovaly tři vstřelené branky soupeře, na které už Židenice nedokázaly odpovědět. Zásluhou Němčanského však snížily na konečný stav 5:3. Do druhého utkání proti Hornets vstoupil s velkou vervou právě soupeř. Ten si vytvořil dostatečný náskok k tomu, aby v následujících třetinách stav utkání už spíše kontroloval. Po první třetině tak Židenice prohrávaly 4:1. V závěru se trefil Sedláček, který se zapsal pod první trefu Židenic. Ve druhém dějství už se počet vstřelených branek snížil a Židenice nedovolily svému soupeři tolik volnosti. Zásluhou Vojíka snížily stav na 6:2. V poslední části se na branku čekalo téměř do konce utkání. Sedm vteřin před koncem nakonec padla z hole hráče Horní a to znamenalo pro židenické Draky další porážku 7:2.

V neděli navázal na A-tým i židenický B-tým starších žáků. Ten odehrál tři zápasy na ZŠ Čejkovická. Postupně se postavil TJ Sokolu Brno - Husovice, Florbalu Kuřim a Hornets Brno ZŠ Horní Yellow. První ze zápasů byl vyrovnaný a kluci nad Husovicemi padli jen těsně 5:6. Ve zbylých dvou zápasech dominovali spíše soupeři. V utkání proti Kuřimi se klukům nepodařilo vstřelit ani jednu branku a celkem deset jich obdrželi. V posledním zápase dne pak alespoň jeden gól soupeři vstřelili.