K1 Florbal Židenice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:9 (2:1, 2:1, 1:6)
Branky
: 16. Nečasová, 19. Tomová, 32. Romančáková, 32. Drápalová (TS), 54. Hubáčková - 20. Suchá, 22. Jiráková, 38., 41. a 60. Řepková, 41. Jarolímová, 47. Belicová, 54. Plášková, 55. Žůrková

V zápase s FAT PIPE FLORBAL CHODOV už Židenicím teoreticky o nic nešlo, jelikož pražské Tigers si v sobotu v předstihu pojistily čtvrté místo zajišťující imunitu před prvními třemi celky. I přesto Židenice zápas nevypustily a rozhodně nepůsobily odevzdaným dojmem. Chodov se ani po dlouhém obléhání Židenické svatyně v prvních 19 minutách branky nedočkal, jelikož kvalitní defenzívu podpořila skvěle chytající Remešová. Židenice navíc favorita ke konci třetiny zaskočily dvěma trefami Nečasové a Tomové. Skvělá třetina ovšem
dostala v poslední minutě kaňku, když v čase 19:26 snížila Suchá.

Vedení ale Židenicím nevydrželo dlouho, jelikož už ve 22. minutě srovnala Jiráková, když prostřelila nepřipravenou zeď. Vedení Židenicím vrátila zhruba v polovině zápasu Romančáková a půl minuty po ní si při trestném střílení s Christiánovou perfektně pohrála kapitánka Drápalová. Reprezentační útočnice Řepková snížila na 3:4, a tak stejně jako v první třetině se Židenicím nepodařilo udržet vedení o 2 branky.

Ve třetí třetině však Chodov ukázal, proč dlouhodobě patří mezi špičku české florbalové scény. Po brankách Řepkové, Jarolímové a Belicové v úvodu třetiny si vzal vedení na svou stranu a už se ho nevzdal. Gólovou smršť přerušila jen domácí Hubáčková, po které ale nadále kralovaly Pražačky, které vsítily ještě tři branky z holí Pláškové, Žůrkové a Řepkové. Reprezentační kanonýrka poslední brankou zápasu zkompletovala hattrick. I přes nepovedenou třetí třetinu Židenice ukázaly, že rozhodně nebudou snadným soupeřem pro čtvrtfinále.

Poslední utkání v základní části odehrají ženy v Liberci, kde se utkají s beznadějně posledními CRAZY GIRLS. V něm židenické hráčky musí zvítězit, aby si pohlídaly 5. příčku v tabulce. Utkání začíná ve 14:00.