Novým partnerem klubu se před novou sezonou stala společnost INSIA, a.s. INSIA poskytuje servis a zázemí pojišťovacím a hypotečním makléřům. Na trhu působí od roku 1992 a svým klientům zajišťuje širokou a komplexní nabídku pojištění a hypoték. Společnost je garancí profesionality, znalostí a špičkového servisu, který poskytuje klientům v oblasti pojištění, úvěrů, hypoték a penzijního zabezpečení. INSIA má první a největší síť ve střední a východní Evropě a disponuje 1700 členy této sítě. V žebříčku Deloitte Technology Fast 50 se 8 let v řadě zařadila mezi nejrychleji rostoucí společnosti ve střední Evropě.

PODPORA NA VÍCE FRONTÁCH

Spolupráce se společností INSIA je výhodná hned ze tří důvodů. Finančním příspěvkem pomůže navýšit rozpočet klubu, zároveň členům a jejich rodičům zajistí nejvýhodnější pojištění, povinné ručení, úvěry či hypotéky na trhu. A navíc z každé uzavřené nové smlouvy klub získá provizi. Tomu se říká výpomoc na všech frontách, co říkáte?!

Aby spolupráce i servis pro členy a rodiče byla na nejvyšší možné úrovni, vyhradila společnost INSIA pro Florbal Židenice experta na finance, pojištění a úvěry Ing. Adama Placra. „Halové sporty mě od mala bavily, mezi ně patří i florbal. Proto rád spolupracuji v rozvoji těchto nadějných klubů, ať už finančně nebo v rámci pojištění. Kromě členů klubu jsem k dispozici i pro rodiče. Věřím, že společně ušetříme čas i peníze a klubu zároveň pomůžeme dalšími financemi pro jeho růst,“ komentuje spolupráci právě Adam Placr.

Rychlá a srozumitelná komunikace, perfektní znalost a přehled v oboru, dlouhodobá spolupráce a transparentnost. Na těchto hodnotách si Ing. Adam Placr zakládá a s nimi půjde i do spolupráce s vámi. A s čím vám může pomoci? „Zakládám si na tom, že klienti u mě najdou vše na jednom místě. Nabízím komplexní služby od srovnání povinného ručení za minutu od 10 největších pojišťoven, přes úrazové pojištění, pojištění majetku, cestovní pojištění, financování bydlení, úvěr na cokoliv až po rychlé vyřešení pojistných událostí,“ vysvětluje Placr, s jakými produkty může členům klubu i rodičům pomoci.

Pokud tak chcete zajistit nejvýhodnější povinné ručení na trhu, výhodnou hypotéku, úrazové pojištění či cokoli jiného, a chcete ušetřit i čas, který byste strávili kontaktováním a komunikací s bankami a pojišťovnami, využijte služeb Ing. Adama Placra, člena sítě společnosti INSIA. Uzavřením smlouvy navíc klubu pomůžete získat další finance do jeho rozpočtu, které pomohou jeho rozvoji a k naplnění vizí. 

„Máme velkou radost, že jsme získali dalšího člena do naší partnerské rodiny. INSIA je významnou společností, která nám nejen že pomůže navýšit rozpočet, ale zároveň pomůže členům a rodičům získat mnohem lepší ceny různých pojištění či hypoték. Kromě toho z každé uzavřené smlouvy klub získá další finance, což snad členům klubu a jejich rodičům bude dávat smysl, je to skvělá přidaná hodnota. Věřím, že spolupráce s INSIA i s Adamem Placrem bude na vysoké úrovni a že klub zase posuneme o kousek dál,“ říká o spolupráci manažer klubu Lukáš Konvičný.

KONTAKTY A VÍCE INFORMACÍ

Kontakt na Ing. Adama Placra ZDE a ZDE.

Více informací o společnosti INSIA najdete ZDE.