Poprvé v této sezoně se mohli dorostenci předvést v Brně. Na hale SportPoint nastoupili proti týmům Bulldogs Brno Black a TROOPERS Black. Obě utkání byly vyrovnané nejen herně, ale také výsledkově. Jak ten první, tak druhý nakonec musely rozhodnout až trestné střílení. V obou si bohužel lépe vedli soupeři, kteří tak vybojovali bonusový bod. 

Souboje proti brněnským týmům hodnotil trenér Dominik Němčanský. "Do prvního utkání jsme nastoupili proti srovnatelnému soupeři. Zápas byl od začátku hodně vyrovnaný a oba týmy vystřídaly lepší i horší pasáže. U hráčů byl patrný posun oproti minulým zápasům, což se projevilo v kontrole balónu a v počtu šancí. Bohužel stejně jako minulé utkání nás srážely naše chyby v rozehrávce, kdy jsme soupeři darovali zbytečné góly. Pozitivně ovšem hodnotím chuť vyhrát, kterou hráči přetavili ve vyrovnávací gól těsně před koncem zápasu. Co už tak pozitivní není, je množství neproměněných šancí. Obzvláště v závěru utkání jsme měli opravdu spoustu zajímavých příležitostí, ale nepodařilo se nám je přetavit v branku. I tento faktor rozhodl, že jsme prohráli na nájezdy, ovšem utkání v celku odpovídalo tréninkovému nastavení.

Do druhého utkání jsme chtěli vstoupit ještě více zodpovědně. Od první minuty jsme měli na hřišti převahu, kterou jsme opět nedokázali proměnit v gól. Naopak soupeř dvakrát udeřil a tak jsme i přes jednoznačnou převahu prohrávali. V tomto duchu se neslo celé utkání, kde náš velký problém byla opět koncovka. Soupeř nám dal velkou lekci z produktivity a tak i toto utkání došlo až do samostatných nájezdů, které jsme také nezvládli. S tímto utkáním tak nemůžeme být vůbec spokojeni, protože bychom už měli zvládnout utkání, ve kterém máme velkou herní převahu. V obou utkáních nás tak nejvíce trápila kvalita zakončení, na kterém budeme muset do příště zapracovat."