K1 Florbal Židenice vs. FBC ČPP OSTRAVA - neděle 7. 11. 2021 v 16:00, hala VUT

Extraliga žen pokračuje 11. kolem, na halu VUT přijede 5. tým extraligové tabulky – FBC ČPP OSTRAVA. Ostravský celek v dosavadním průběhu soutěže vybojoval 19 bodů, ale má zápas k dobru. V Brně si určitě bude chtít spravit chuť po předchozím debaklu, který utrpěl ve sledovaném derby s Vítkovicemi. FBC na svého soka nestačilo, prohrálo vysoko 2:9 a v sezoně tak zaznamenalo druhou prohru. Přesto Ostrava bude velkým favoritem. Ve svém kádru má několik reprezentantek, například Michaelu Mlejnkovou, Pavlínu Bačovou, slovenské kanonýrky Hudákovy či polskou kapitánku Malwinu Zagórskou. Židenice čeká třetí velmi těžký duel v řadě. Po Tatranu a Chodovu se postaví týmu, který má ty nejvyšší cíle. Dračice budou opět spoléhat na vysoké nasazení a bojovnost, což soupeřům dělá velké problémy. Doufejme, že domácí tým překvapí a obere favorita o body! Dorazte na zápas a pomozte děvčatům na tribuně! Utkání startuje v neděli v 16:00 tentokrát na hale VUT. 

Vzájemné utkání v základní části ze sezony 2020/21:

5. kolo: FBC ČPP OSTRAVA vs. K1 Florbal Židenice 8:4 (6. a 55. Mlejnková, 19., 42. a 53. K. Hudáková, 21. Kotzurová, 30. Pastušková, 43. Vrlíková - 29. a 32. Filipová, 39. M. Jahodová, 48. Pravcová) 

15. kolo:  K1 Florbal Židenice vs. FBC ČPP OSTRAVA 3:6 (20. Janečková, 23. Dernerová, 54. Urbášková - 11. Bačová, 20. Zagórska, 31., 43. a 57. Kotzurová, 60. Mlejnková)

Kde utkání sledovat

Textový přenos

Video přenos

Důležité informace k utkání - Covid opatření:

 • po celou dobu utkání mějte nasazený respirátor nebo obdobnou pokrývku úst!! Hlavní pořadatel bude tuto povinnost během utkání kontrolovat. 
 • u vstupu je nutné pořadatelům doložit alespoň jednu z uvedených podmínek:
  • o osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test s negativním výsledkem;
  • osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami antigenní test s negativním výsledkem;
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od očkování uplynulo:
   • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní;
   • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní;
  • osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
  • o osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala nejdéle před 24 hodinami antigenní test s negativním výsledkem. Tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením osoby, respektive čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy

#FlorbalZidenice #KdeFlorbalZnamenaVice #FightLikeaDragon