V neděli odehráli muži 6. kolo jihomoravské ligy v Dubňanech. Nejdříve se utkali s domácími F.A.T.R. Už v prvních vteřinách se prosadil Kokeš, který dostal svůj tým do vedení hned v úvodu utkání. Následovalo však ale vyloučení a tak si Židenice musely na hřišti poradit ve čtyřech. Oslabení sice zvládly, ale vzápětí domácí vyrovnali. První třetina připomínala přestřelku. Jakmile Židenice navýšily, Dubňany se nenechaly zahanbit a hned dorovnávaly. Na poslední brněnský gól v první třetině však reagovat nedokázaly a ještě k tomu musely čelit dvěma vyloučením. Židenice tak dostaly dvě šance na prosazení se proti oslabenému soupeři. První vyloučení zužitkovat nedokázaly a to druhé se přeneslo i do dalšího dějství. Hned z úvodu gól v přesilové hře vstřelil kapitán Lošťák. A pak už třetinu diktovaly pouze Židenice. Dařilo se jim v koncovce a tak střílely jeden gól za druhým. Hattrick zkompletoval Lošťák a k autorům gólů se zapsali také Brhel a Krahula. I přes to, že se trefil i dubňanský Grufík, Židenice jednoznačně prostřední dějství ovládly a připravily si náskok pěti branek. Ještě ke konci třetiny odehrály další oslabení, které trvalo i v závěrečné třetině. Chlapi se dokázali prosadit i v oslabení a druhý hattrick si tak zapsal znovu Lošťák. Tak jak skóre otevřel, tak i skóre uzavřel Kokeš. Po time outu domácích se ještě F.A.T.R. dvakrát prosadil, ale to už na tom, že Židenice berou 3 body, nic nezměnilo. Díky povedené druhé části berou muži z prvního utkání všechny 3 body.

Odlišné utkání Židenice čekalo proti TROOPERS. Sice stejně rychle jako v předchozím zápase otevřely gólový účet, když se ve 43. vteřině prosadil Daniel, ale to bylo z gólových šancí v první části všechno. Poté převzal otěže zápasu soupeř a postupně navyšoval, až se dostal na rozdíl dvou branek. Druhé dějství moc zajímavý průběh nepřineslo. Pouze se Židenicím podařilo prosadit zásluhou Kokeše a dostat se blíže k vyrovnání. Poslední dějství už byla přetahovaná a boj o to, kdo si odnese více bodů. Židenice se s TROOPERS přetahovaly tak moc, že během třetiny padlo dohromady pět gólů, z toho tři z holí židenických. Prosadili se postupně Lošťák, Němčanský a Tuček. Posledních 7 minut do konce utkání byl stav nerozhodný 5:5. Na vyrovnání dostaly šanci Židenice 35 vteřin před koncem zápasu. Po vyloučení hráče TROOPERS však nedokázaly vytvořit gólovou šanci a tak nezbývalo nic jiného, než zahájit trestná střílení. V nich padl pouze jeden jediný gól a o ten se postaral hráč soupeře. Znamenalo to tedy prohru na nájezdy, ale alespoň jeden vybojovaný bod.