V Křenovicích pokračovala jihomoravská liga mužů 17. kolem, kde nastoupili žideničtí muži proti Hornets Brno a FBC Dragons. První utkání proti brněnskému soupeři vykazovalo mnoho vyloučení a lepší vstup zaznamenal soupeř, který už v 5. minutě zápasu vedl 2:0. Židenice trápila koncovka a tak se prosadil v přesilové hře jediným gólem Aleš Dokládal. Druhá třetina byla bezbranková a ve třetí navýšil soupeř o jeden gól. Výsledek utkání tak dopadl pro soupeře lépe, když zvítězil 3:1.

Zlepšenou produktivitu ukázal tým ve druhém zápase, ve kterém se střetnul s FBC Dragons. Soupeř se sice dostal do vedení, avšak záhy vyrovnal Tomáš Drobek. Dragons o dvě branky znovu navýšili, ale ještě do konce třetiny Židenice vyrovnaly zásluhou Lukáše Daniela a Dana Lošťáka. Ve druhé části hry kyjovský celek navýšil, ale dvěma vstřelenými brankami v krátkém sledu překlopili zápas ve svůj prospěch brněnští. Tyto dvě trefy zaznamenal Nicolas Kokeš a Martin Peitl. Závěrečné dějství patřilo už pouze Židenicím, kdy výsledné skóre 8:4 doladili svými brankami Kokeš a Dokládal. Ve druhém utkání tak brněnští Draci zvítězili poměrem 8:4 a Nicolas Kokeš zaznamenal svůj další hattrick v sezóně.