Do Zlína odcestovaly k dalšímu turnaji dorostenky. Dračice chtěly navázat na úvodní turnaj, na kterém porazily Znojmo i Hattrick. V cestě jim ale stály týmy Bulldogs a Kyjov. 

K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno 1:5 (0:2, 1:3, 0:0)

Branky: 20. Reissingerová - 9. a 21. Najsrová, 10. Hanáková, 14. Kocáková, 22. Jašková 

Hráčky Bulldogs byly v utkání favoritem, přesto se dorostenky nenechaly zahanbit a hrály se soupeřkami vyrovnanou partii. V první třetině však dvakrát inkasovaly. Ačkoli to dle výsledku druhé třetiny nevypadá, nadále se hrál poměrně vyrovnaný florbal. Oba celky hrály aktivně a vypracovávaly si spoustu šancí. Buldočky jich však proměnily více a mohly se radovat z výhry. Jedinou branku Židenic a první po svém příchodu vstřelila navrátilkyně z Hattricku Nicol Reissingerová. 

Tým na turnaji vedla trenérka Eva Filipová, která byla s výkonem svých svěřenkyň spokojena. "Zápas s brněnským rivalem byl plný pěkných akcí a soubojů, pro oko diváka velmi atraktivní. Z naší strany velmi povedený zápas po individuální stránce. Do příště se více zaměříme na hru tělem, jelikož v osobních soubojích byl soupeř ve většině případů silnější."

K1 Florbal Židenice - FBC Dragons 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Branky: 17. Hrazdírová - 26. Flajzarová, 32. Hrbotická

Nízký počet hráček na straně soupeřek nejspíše způsobil, že dorostenky do druhého utkání nastoupily velmi nekoncentrovaně. Nenavázaly na slušný výkon z prvního utkání a proti Dragons se spíše trápily. Přesto se v druhé třetině dostaly do vedení, skóre otevřela Viktorie Hrazdírová. Do třetí části si Židenice odnesly těsný náskok. Ten už ale po minutě a půl třetí periody smazala Flajzarová. Její spoluhráčka Hrbotická navíc o šest minut později poslala kyjovské poprvé do vedení. Dračice už vyrovnat nedokázaly a na turnaji ve Zlíně bod nezískaly. 

"Do druhého zápasu jsme vstoupily zcela nekoncentrovaně a bohužel se to s námi táhlo celý zápas. Mrzí mě, že jsme začaly hrát až posledních deset minut, když se soupeř dostal do vedení. I přesto jsme si dokázaly vytvořit mnoho gólových šancí, které jsme bohužel nedokázaly proměnit," ohodnotila zápas Eva Filipová. 

Dorostenky znovu nastoupí až za tři týdny. V Brně na SportPointu vyzvou Zlín a Aligators.