Dorostenci

září 2020

GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 19. září 2020, 11:30, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 1. kolo
K1 Florbal Židenice
3:8
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Florbal Vsetín
Sobota 19. září 2020, 14:00, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 1. kolo
Florbal Vsetín
8:5
K1 Florbal Židenice

říjen 2020

FBC Dragons
Sobota 3. říjen 2020, 10:15, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 3. kolo
FBC Dragons
5:6
K1 Florbal Židenice
Zlín Lions B
Sobota 3. říjen 2020, 12:45, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 3. kolo
K1 Florbal Židenice
6:7
po nájezdech
Zlín Lions B

listopad 2020

TROOPERS
Neděle 1. listopad 2020, 8:45, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 5. kolo
TROOPERS
1.11.
K1 Florbal Židenice
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Neděle 1. listopad 2020, 11:15, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 5. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
1.11.
K1 Florbal Židenice
FbC Aligators U16
Neděle 8. listopad 2020, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 8. kolo
FbC Aligators U16
8.11.
K1 Florbal Židenice
Bulldogs Brno U15
Neděle 8. listopad 2020, SH Tuřany
2.liga dorostenců, 8. kolo
K1 Florbal Židenice
8.11.
Bulldogs Brno U15
Zlín Lions B
Sobota 21. listopad 2020, SH SPŠ Zlín
2.liga dorostenců, 9. kolo
Zlín Lions B
21.11.
K1 Florbal Židenice
FBK Atlas Blansko
Sobota 21. listopad 2020, SH SPŠ Zlín
2.liga dorostenců, 9. kolo
K1 Florbal Židenice
21.11.
FBK Atlas Blansko

prosinec 2020

GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Sobota 5. prosinec 2020, SH SportPoint Brno
2.liga dorostenců, 11. kolo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
5.12.
K1 Florbal Židenice
Hornets Brno ZŠ Horní
Sobota 5. prosinec 2020, SH SportPoint Brno
2.liga dorostenců, 11. kolo
K1 Florbal Židenice
5.12.
Hornets Brno ZŠ Horní
FBŠ Hattrick Brno B
Neděle 20. prosinec 2020, VUT CESA Brno 2
2.liga dorostenců, 13. kolo
K1 Florbal Židenice
20.12.
FBŠ Hattrick Brno B
FBC Dragons
Neděle 20. prosinec 2020, VUT CESA Brno 2
2.liga dorostenců, 13. kolo
K1 Florbal Židenice
20.12.
FBC Dragons

leden 2021

FbC Aligators U16
Neděle 17. leden 2021, SH Křenovice
2.liga dorostenců, 15. kolo
K1 Florbal Židenice
17.1.
FbC Aligators U16
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Neděle 17. leden 2021, SH Křenovice
2.liga dorostenců, 15. kolo
K1 Florbal Židenice
17.1.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Florbal Vsetín
Sobota 30. leden 2021, SH Rousínov
2.liga dorostenců, 17. kolo
K1 Florbal Židenice
30.1.
Florbal Vsetín
FBK Atlas Blansko
Sobota 30. leden 2021, SH Rousínov
2.liga dorostenců, 17. kolo
FBK Atlas Blansko
30.1.
K1 Florbal Židenice

únor 2021

Bulldogs Brno U15
Sobota 13. únor 2021, VUT CESA Brno 1
2.liga dorostenců, 20. kolo
Bulldogs Brno U15
13.2.
K1 Florbal Židenice
TROOPERS
Sobota 13. únor 2021, VUT CESA Brno 1
2.liga dorostenců, 20. kolo
K1 Florbal Židenice
13.2.
TROOPERS

březen 2021

Hornets Brno ZŠ Horní
Sobota 27. březen 2021, SOU Kyjov
2.liga dorostenců, 21. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní
27.3.
K1 Florbal Židenice
FBŠ Hattrick Brno B
Sobota 27. březen 2021, SOU Kyjov
2.liga dorostenců, 21. kolo
FBŠ Hattrick Brno B
27.3.
K1 Florbal Židenice