Junioři U19 B

říjen 2022

SFK Kozel Kroměříž
Sobota 1. října 2022, 10:10, SH Kuřim
3. liga juniorů - skupina 6, 1. kolo
SFK Kozel Kroměříž
3:2
K1 Florbal Židenice B
TJ Sokol Brno - Husovice
Sobota 1. října 2022, 12:30, SH Kuřim
3. liga juniorů - skupina 6, 1. kolo
K1 Florbal Židenice B
3:6
TJ Sokol Brno - Husovice
Florbal Hodonín
Neděle 16. října 2022, 10:10, SH Morkovice
3. liga juniorů - skupina 6, 2. kolo
Florbal Hodonín
8:5
K1 Florbal Židenice B
FbC Pohořelice
Neděle 16. října 2022, 13:40, SH Morkovice
3. liga juniorů - skupina 6, 2. kolo
K1 Florbal Židenice B
4:6
FbC Pohořelice

listopad 2022

Florbal Hodonín
Sobota 5. listopadu 2022, 9:00, SH TEZA Hodonín
3. liga juniorů - skupina 6, 3. kolo
K1 Florbal Židenice B
1:2
Florbal Hodonín
TJ Sokol Brno - Husovice
Sobota 5. listopadu 2022, 10:10, SH TEZA Hodonín
3. liga juniorů - skupina 6, 3. kolo
TJ Sokol Brno - Husovice
4:3
K1 Florbal Židenice B
SFK Kozel Kroměříž
Sobota 26. listopadu 2022, 9:00, VUT CESA Brno 1
3. liga juniorů - skupina 6, 4. kolo
K1 Florbal Židenice B
0:2
SFK Kozel Kroměříž
FbC Pohořelice
Sobota 26. listopadu 2022, 12:30, VUT CESA Brno 1
3. liga juniorů - skupina 6, 4. kolo
FbC Pohořelice
14:1
K1 Florbal Židenice B

prosinec 2022

Florbal Hodonín
Sobota 10. prosince 2022, 10:10, SH Pohořelice
3. liga juniorů - skupina 6, 5. kolo
Florbal Hodonín
3:4
K1 Florbal Židenice B
FbC Pohořelice
Sobota 10. prosince 2022, 12:30, SH Pohořelice
3. liga juniorů - skupina 6, 5. kolo
K1 Florbal Židenice B
3:5
FbC Pohořelice

leden 2023

SFK Kozel Kroměříž
Neděle 22. ledna 2023, 10:10, SH Modřice
3. liga juniorů - skupina 6, 6. kolo
SFK Kozel Kroměříž
1:4
K1 Florbal Židenice B
TJ Sokol Brno - Husovice
Neděle 22. ledna 2023, 12:30, SH Modřice
3. liga juniorů - skupina 6, 6. kolo
K1 Florbal Židenice B
0:2
TJ Sokol Brno - Husovice

únor 2023

FbC Pohořelice
Sobota 4. února 2023, 10:10, SH Morkovice
3. liga juniorů - skupina 6, 7. kolo
FbC Pohořelice
4.2.
K1 Florbal Židenice B
SFK Kozel Kroměříž
Sobota 4. února 2023, 12:30, SH Morkovice
3. liga juniorů - skupina 6, 7. kolo
K1 Florbal Židenice B
4.2.
SFK Kozel Kroměříž

březen 2023

TJ Sokol Brno - Husovice
Neděle 5. března 2023, 10:10, SH TEZA Hodonín
3. liga juniorů - skupina 6, 8. kolo
K1 Florbal Židenice B
5.3.
TJ Sokol Brno - Husovice
Florbal Hodonín
Neděle 5. března 2023, 12:30, SH TEZA Hodonín
3. liga juniorů - skupina 6, 8. kolo
Florbal Hodonín
5.3.
K1 Florbal Židenice B

duben 2023

Florbal Hodonín
Sobota 1. dubna 2023, VUT CESA Brno 1
3. liga juniorů - skupina 6, 9. kolo
Florbal Hodonín
1.4.
K1 Florbal Židenice B
SFK Kozel Kroměříž
Sobota 1. dubna 2023, VUT CESA Brno 1
3. liga juniorů - skupina 6, 9. kolo
K1 Florbal Židenice B
1.4.
SFK Kozel Kroměříž
FbC Pohořelice
Sobota 22. dubna 2023, SH Pohořelice
3. liga juniorů - skupina 6, 10. kolo
K1 Florbal Židenice B
22.4.
FbC Pohořelice
TJ Sokol Brno - Husovice
Sobota 22. dubna 2023, SH Pohořelice
3. liga juniorů - skupina 6, 10. kolo
TJ Sokol Brno - Husovice
22.4.
K1 Florbal Židenice B