Základní část ČEZ Extraligy se pomalu chýlí ke konci a ženám zbývají poslední čtyři utkání do konce. O tom, zda se na poslední chvíli dostanou na poslední příčku zajišťující play-off rozhodne samotný závěr. Pomoci dosáhnout na 8. místo v tabulce může každý získaný bod a tak i proti Tatranu bude motivace jasná.

Naposledy se Židenice s Tatranem střetly v listopadu, kdy pražský celek zvítězil, avšak nikterak výrazným poměrem. V první třetině Židenice dokonce dlouho vedly. Svůj náskok si ale nechaly utéct a v zápase padly 1:4. Aktuálně střešovický Tatran hájí 6. příčku tabulky. V loňském ročníku byl daleko dominantnější a díky tomu skončil po základní části na 3. místě a dokonce se dostal do semifinále Extraligy. Letošní výsledky prokazují zhoršenou výkonnost Tatranu, avšak stále má velkou šanci dostat se mezi TOP 4 týmy. V tomto ročníku mají Pražačky na kontě 8 výher a 8 proher a z toho dvě prohry až po prodloužení. Nejzajímavější výsledek je vítězství Tatranu nad Chodovem, se kterým si hráčky červenočerného celku poradily poměrem 5:1. Avšak zajímavé je také to, že si na pražský tým vyšlápl nováček soutěže. Třinec získal cenný skalp Tatranu v podobě těsného vítězství 4:3.

Židenice za sebou táhnou už více jak měsíc šňůru proher. Naposledy utrpěly vysokou porážku na půdě Chodova, se kterým prohrály 2:13. Je jasné, že se Židenice chtějí vyvarovat bojů o sestup a zajistit si ještě na poslední chvíli místo v první osmičce. Motivace je tedy v týmu obrovská a v nadcházejícím zápase tak nedostane Tatran na brněnském hřišti nic zadarmo.

Přijďte zafandit ženám i vy. Utkání se odehraje v sobotu 3. února ve STAREZ ARÉNĚ VODOVA na malé hale. Zápas začíná v 17:00 hodin. Budeme vás potřebovat!