Naty, gratulujeme k vítězství v anketě o nejpovedenější gól měsíce! Co na to říkáš?

Vždycky je super pocit něco vyhrát, takže jsem moc ráda! Navíc, když si vítěze zvolili sami naši fanoušci, tak to vnímám suprově a jsem jim moc vděčná.

Jednalo se o vyrovnávací gól na 4:4 v domácím utkání proti Tatranu. Jak se gól zrodil?

Branka byla úplně skvělá, díky asistenci Evči Nečasové, která mě zahlédla, když jsem si houkla zapomenutá za tatranskou obranou. Hodila mi tam míček, já jsem si ho zpracovala a pelášila tak, jak jsem si představovala.

Zápas nakonec urval na svou stranu soupeř, který utekl zejména v poslední třetině. V čem byl lepší?

Soupeř nám utekl, protože proměňoval šance. My jsme si je sice taky vypracovaly, ale v zakončení jsme už bohužel nebyly tak efektivní.

Jak zatím hodnotíš úvod sezony?

Těžko říct. Samotné odehrané zápasy jsem si užila. Do týmu mně přišla posila z mateřského Kyjova Peťa Bílá, takže jsme si společně notovaly v útoku. Myslím, že moje hra tím dostala trochu impulz. Hodně si rozumíme a vidíme se, takže to jsem si fakt užívala. Po loňském ročníku byla letos velká očekávání, bohužel však současně opěvovaná nemoc nám překazila velkou část sezony.

Těšíš se už na její znovurozjetí?

Těším se na florbal, to rozhodně. Zároveň mám ale obavy o kvality soupeřů a vzájemných zápasů. Přece jenom netrénuje se tak, jak by se trénovalo za normálních okolností, takže to budou ze začátku podle mě takové hurá zápasy a to moc nemám ráda (směje se).

Odbočíme k blížícím se svátkům, máš už nakoupeny všechny dárky?

Letos jsem to zvládla docela na jedničku. Co a komu jsem měla vymyšleno snad už v říjnu. Ze začátku lockdownu jsem začala nakupovat přes internet, ale samozřejmě jsem byla po znovuotevření jedním z lidí, co navštívil i obchody, abych to všechno doladila. Teď už jsem v pohodlí domova s maminkou a tatínkem, dárky mám zabaleny a dnes budeme zdobit stromeček!

Na konec nám ještě řekni, jaké jsou tvé plány do roku 2021?

Do roku 2021 mám asi klasické novoroční předsevzetí (směje se). Mimo florbalových tréninků chci na sobě neustále pracovat. Teď mě hodně baví běhat, jen tak, když mám náladu, tak bych chtěla, aby mi to vydrželo. Po novém roce, jestli se nerozjedou tréninky dětí, tak bych si taky chtěla najít ještě brigádu. Takže makání na sobě a práce. To jsou takové malé plány.